Ico Публікації Ico Глобине

У м. Глобине виконають реконструкцію будівлі ліцею за 3,5 мільйони

Глобинський ліцей. Фото зі сторінки навчального закладу у Facebook

4 травня відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради уклав угоду на реконструкцію будівлі Глобинського ліцею № 5 з улаштуванням там евакуаційного виходу з підвального приміщення, тобто укриття. Про це повідомляється на сайті Prozorro.

Про тендер

Роботи мають розпочатися на момент підписання угоди і завершитися до кінця 2023 року. Загальну суму робіт замовник оцінив у понад 3,5 млн грн. Джерелом фінансування є місцевий бюджет. Договір вважається виконаним після завершення всіх робіт. 

Скріншот з порталу Prozorro

Закупівлю провели без використання електронної системи. Оголошена вартість і сума, запропонована підрядником, співпадають, тому економія на цій закупівлі складе 0%.

Деталі тендерного оголошення, де мали б бути прописані вимоги до підрядника, на Prozorro не опублікували. Однак відомо, що на оплату праці будівельникам виділять 409,5 тис. грн з отриманої суми, вартість матеріальних ресурсів складе 2 млн грн, вартість експлуатації будівельних машин – 77 тис. грн, загальновиробничі витрати – 250,5 тис. грн.  При цьому на прибуток закладено майже 127 тис. грн. 

Про підрядника

Реконструкцією підвального приміщення ліцею №5 займатиметься приватне підприємство «Енергосвіт-Монтаж», яке зареєстроване в місті Глобине шість років тому. Засновником і директором фірми є Галаган Олександр Олександрович. 

Фірма має 26 успішно підписаних угод із селами та містами в межах Глобинської територіальної громади, 5 з яких – із виконкомом Глобинської міськради на суму 2,9 млн грн, 3 – із відділом освіти на загальну суму понад 5,3 млн грн.  За всі підряди фірма Олександра Галагана отримала понад 15 млн грн.

Скріншот з порталу Clarity Project

Цікаво, що на момент реєстрації статутний капітал «Енергосвіт-Монтаж» був 0 грн. Але вже через три місяці підприємство отримало перші державні замовлення від Пустовійтівської сільської ради Глобинського району на реконструкцію вуличного освітлення, а через вісім днів після того статутний капітал фірми зріс до 125 тис. грн.

На початку квітня 2023 року, перед оголошенням ремонту в Глобинському ліцеї, відбулася й інша зміна – ПП «Енергосвіт-Монтаж» змінило основний напрямок діяльності. Замість ремонту і технічного обслуговування електричного устаткування фірма стала спеціалізуватися на сфері будівництва житлових і нежитлових будівель. Про це свідчать дані на сайті Opendatabot.

На сайті Глобинської міської ради ми знайшли інформацію про святкування дня міста у 2016 році. Тоді міський голова нагородив відзнакою «Гордість міста 2016 року» інженера виробничо-технічної групи Глобинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Олександра Галагана, «зусиллями якого Глобинська громада успішно проводить будівництво вуличного освітлення в населених пунктах громади».

Скріншот з сайту Глобинської міської ради

А вже через 4 дні у Глобиному зареєстрували ПП «Енергорембуд», засновником якого став також Олександр Галаган. І «Енергорембуд», і «Енергосвіт-Монтаж» зареєстровано за однією адресою у м. Глобине.

Примітно, що й інша фірма пана Галагана є постійним постачальником для Глобинського виконкому, місцевого відділу освіти, сільських рад в околицях Глобиного тощо. Загальна сума підписаних 77 договорів, згідно з інформацією аналітичної системи Clarity Project, становить 11,3 млн грн. 

Скріншот з порталу Clarity Project

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Читайте також:

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Верховний Суд не скасував штрафи у справі про змови в закупівлях продуктів харчування на Полтавщині

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду... Читати далі

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду... Читати далі

На головну сторінку