Ico Публікації Ico Кременчук

736 000 за 9 місяців. Про оплату праці керівництва Кременчуцької районної військової адміністрації

У зображенні використано фото з соціальних мереж

МедіаДоказ продовжує інформувати громаду Полтавщини про заробітні плати посадовців області. Ми вже писали про окремі міста і про те, у скільки обійшлось громадам утримання топчиновників Кременчука та Лубен за 7 місяців 2022 року. Сьогодні мова піде про владників Кременчуцького району. 

Перше, що відзначимо, топменеджмент Кременчуцької районної військової адміністрації (РВА), в порівнянні з міськими радами, доволі скромний. 2 посадовці — голова Олег Лєднік і заступник голови Артем Даценко. 

Керівництво Кременчуцької РВА стало першим серед тих органів влади, чиї заробітні плати аналізуємо за період 9 місяців. 

9 місяців — 925 тисяч 714 гривень

За 3 квартали 2022 року двом посадовцям було нараховано 925 714 грн. З них, після відрахувань, чиновники отримали 736 165 грн. Таким чином, середній заробіток посадовців складає дещо більше 40 тисяч гривень на місяць. 

Показово, що голова РВА отримав на руки менше за свого заступника: 310 тисяч проти 425 тисяч гривень. Різниця виникла через виплату відпускних Артему Даценку. Матеріальну допомогу посадовець отримував двічі, у квітні разом із відпускними та в серпні, в розмірі понад 48000 грн.

Премії

Щодо преміювання посадовців Кременчуцької районної військової адміністрації, то двійко чиновників справно отримують доплату  за інтенсивність праці, винятком став тільки січень. Розміри практично завжди однакові і дорівнюють посадовому окладу. 

Щодо премії як такої, то голова Кременчуцької районної військової адміністрації за 9 місяців 2022 року її взагалі не отримував. 

Заступник же голови РВА Артем Даценко преміювався справно щомісяця. Загальна сума склала понад 147 тисяч гривень.

Якщо переважно розмір премії складав дещо більше 15 тисяч, то в серпні і вересні він зріс до 25 750 гривень. 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Фактчек
Фактчек

Дрони атакували Київ: фейковий стрілець та прохання поліції не слухати їхнього радника

17 жовтня росія атакувала Київ та кілька областей дронами-камікадзе... Читати далі

17 жовтня росія атакувала Київ та кілька областей дронами-камікадзе... Читати далі

На головну сторінку