Ico Публікації Ico Лубни

Влада на мільйон. Громада Лубен за 7 місяців поточного року заплатила 6 чиновникам понад мільйон гривень

У зображенні використано фото з офіційного  вебсайту Лубенської міської ради

Робота міського голови Лубен, секретаря міської ради та 4 заступників обійшлася платникам податків у 1 мільйон 160 тисяч гривень. Таку суму посадовці отримали на руки, з урахуванням відрахувань.

МедіаДоказ продовжує інформувати про заробітні плати топових посадовців Полтавщини у 2022 році. Сьогодні мова про керівництво міста Лубен. Як ми вже відзначали, влада Лубен поки єдина з 5 адміністрацій, яка, у відповідь на запит про інформацію, надала вичерпний перелік документів і дані щодо кількості посадовців. Їх кількість за час війни не змінилась і як становила з початку року 175 штатних одиниць, так і становить. Але далі розповімо про 6 посадовців з найвищими заробітками. 

Загальні дані

Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко отримав із січня по липень 256 тисяч гривень. Оклад посадовця складав 11000-14000 грн. Мер, як і інші топчиновники, отримував індексацію, доплати за ранг, вислугу, секретність, високі досягнення. 

У Олександра Грицаєнка є чотири заступники: перший заступник міського голови Олег Соболєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Діденко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Бредун.

Їхній щомісячний оклад – від 9 до 12 тисяч гривень, а також доплати за ранг, вислугу років, високі досягнення та премії.

Секретар виконкому Маргарита Козакова має оклад 12 тисяч гривень. Чиновниця стала абсолютною рекордсменкою з нарахувань. 95 тис. 124 грн їй нарахували в червні разом з відпускними і коштами на оздоровлення. З них «чистими» чиновниця отримала понад 75 тис. грн.

Загалом робота мера Лубен, секретаря міської ради та 4 заступників бюджету міста обійшлась у 1 млн 465 тис. гривень. Це сума нарахованих коштів. 

Із податками та відрахуваннями 6 посадовців отримали «чистими» 1 млн 150 тис. грн.

При цьому,  середній щомісячний розмір заробітної плати владної верхівки склав 27630 грн.

Премії: великі, відсутні, подвійні

Окрім окладів, надбавок за ранг, вислугу, секретність і високі досягнення, так само як і в інших виконкомах, чималу частину загального розміру заробленого посадовцями складає премія. З нею в Лубенських топів було не все однозначно. 

Спершу відзначимо, що, з отриманих даних, зазвичай премії посадовців коливалися від 7 тисяч до дещо більше 19 тисяч, але…

Після вторгнення росії в Україну, владна верхівка Лубен не отримувала премії два місяці, в березні і квітні. Після чого в травні, посадовці отримали подвійну премію. Найбільше заслужив перший заступник мера, якому виписали премію в 36 443 грн.  

Загалом на премії 6 чиновників громада Лубен використала 434578 грн грошей бюджету ico Ми свідомо акцентуємо увагу тільки на преміях, бо крім них є ще й оклад, надбавки, індексації, доплата за вислугу, відрядження, лікарняні і т.д., словом, виплати, передбачені законодавством, тоді як премії носять стимулюючий, заохочувальний характер.

434000 для ЗСУ можуть перетворитися на:

У зображенні використано фото з офіційного  вебсайту Лубенської міської ради

За середньою ринковою вартістю популярних моделей. Ціна кожної позиції менше або дорівнює 430 тис. грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Муніципальна варта Кременчука купує автівку за 600 тисяч гривень

27 вересня комунальне підприємство «Муніципальна варта»,... Читати далі

27 вересня комунальне підприємство «Муніципальна варта»,... Читати далі

На головну сторінку