Ico Новини Ico Кременчук

Кременчуцькі комунальники без торгів придбали авто у тезки директора зруйнованої ТЕЦ

Фото ілюстративне. Джерело: auto.ria.com

22 травня комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» (КП КПС ШРБУ) Кременчуцької міської ради уклало договір на придбання легкового автомобіля. Йдеться про вживаний  кросовер марки NISSAN ROGUE. Загальна вартість – 494 тисячі гривень. Про це стало відомо з порталу Prozorro.

Другий тендер

Це не перша спроба комунальників придбати транспортний засіб. Схоже, замовник скористався «шпариною» у законодавстві, яка дозволяє прямо укласти договір, якщо відкриті торги відмінено через відсутність пропозицій. Так і сталося: перший тендер, який КП КПС ШРБУ оголосило 10 травня, відмінили через відсутність пропозицій. Після цього комунальне підприємство оголосило аналогічне замовлення вдруге і підписало договір за спрощеною процедурою – уже без використання торгів зі своїм продавцем.

Слід зазначити, законодавство передбачає, що коли закупівлю оголошують повторно після того, як були відсутні пропозиції, то вимоги про предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до проєкту договору про закупівлю не повинні відрізнятися від вимог, що були в першому тендері. Але під час другого оголошення про придбання кросовера комунальники жодних вимог не оприлюднювали, лише завантажили до системи Prozorro договір.

Що за авто?

Оскільки в другому оголошенні тендерна документація з вимогами до авто та постачальника відсутня, ми скористалися технічними характеристиками бажаного авто у першому оголошенні. Вимоги у замовника були дуже конкретизовані.

Так, було обрано NISSAN ROGUE – повнопривідний кросовер із об’ємом двигуна майже 2,5 л. Автівка має бути темного кольору (зелений, темно-зелений, болотний, темно-сірий) з таким же темним салоном. Заправлятися вона має бензином.

Скріншот з порталу Prozorro

Серед інших вимог:

Скріншот з порталу Prozorro

Згідно з угодою, постачити товар повинні протягом двох робочих днів після укладання договору. Тобто автомобіль уже має бути на комунальному підприємстві «ШРБУ», але дані Єдиного вебпорталу використання публічних коштів свідчать, що оплату ще не проводили.

Постачальник

Легковий автомобіль придбали у фізичної особи Риженка Дмитра Віталійовича. Чоловік є повним тезкою директора зруйнованого росіянами підприємства «Кременчуцька ТЕЦ».

Скріншот з порталу Youcontrol

Крім того, дата народження і місце прописки продавця збігається із датою народження та адресою нерухомості, якою володіє чиновник (дані з системи Youcontrol)

Про нового керівника ТЕЦ Дмитра Риженка відомо, що він очолив зруйноване підприємство наприкінці грудня замість Олега Вертепного.  До того як став очільником ТЕЦ, працював на ПАТ «Укртатнафта», де займався проведенням технічного огляду та обстеженням котлів, посудин, які працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води.

Довідково: КП КПС ШРБУ виконує роботи з нового будівництва, капітального та поточного ремонту доріг, будує зливові каналізації. Директором комунального підприємства є Велерій Кірєєв.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Виконком Коломацької сільради віддав улюбленій компанії ще 720 тисяч гривень

Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського... Читати далі

Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського... Читати далі

На головну сторінку