Ico Публікації Ico Полтавщина

Виконком Коломацької сільради віддав улюбленій компанії ще 720 тисяч гривень

Коломацька сільська рада. Джерело фото: UA Полтава

Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району уклав договір із ТОВ «Жилбуд Полтава» на коригування капітального ремонту будівлі сільради в с. Сонячне. Загальна вартість робіт – 720 672 грн.

Тендер

За даними Prozorro, 29 березня за неконкурентною процедурою було укладено договір на капітальний ремонт будівлі в с. Сонячне Коломацької сільської ради Полтавського району. Мова йшла про ремонт сільради за адресою: вул. Центральна, 6.

Компанія повинна була підготувати будівлю до опалювального сезону та провести заходи з енергозбереження (замінити покрівлю, систему опалення та утеплити фасад). Загальна вартість робіт склала 1 млн 488 тис. грн.

Хоча в тендерному оголошенні строк виконання робіт був зазначений з 28 березня 2023  до  31 грудня 2023 року, в угоді вказано набагато швидший темп робіт – до 21 травня 2023 року.

Скріншот з порталу Prozorro

9 травня підписали додаткову угоду, згідно з якою суму договору зменшили на 3 428 грн і загальна сума становить 1 млн 484 грн. Як свідчать дані єдиного вебпорталу використання публічних коштів, цю суму вже було сплачено підряднику трьома трансакціями у квітні та травні.

Скріншот з порталу E-spending

Коригування

Після цього знадобились додаткові роботи. 24 травня Коломацький виконком та «Жилбуд Полтава» підписали нову угоду на загальну суму 720 672 грн. До Prozorro завантажили лист, де директор ТОВ «Жилбуд Полтава» Сергій Талалаєв прохає вирішити питання щодо додаткових робіт, якi виникли пiд час роботи на об’єкті.

Додали до Prozorro і три дефектні акти: на додаткові роботи з капремонту системи опалення, на загальнобудівельні роботи та на влаштування свердловини завглибшки 20 м. Акти підписано двома схожими підписами, однак в  документі не вказано ані посади, ані прізвища людей, які склали та перевірили дані розрахунки.

Скріншот з порталу Prozorro

Підрядник

ТОВ «Жилбуд  Полтава» було створено у 2014 році. Керівником фірми є Сергій Талалаєв. Кінцевими бенефіціарами є Олена та Сергій Матюхіни (ймовірно, мати та син). На час створення компанії «Жилбуд Полтава» у 2014 році серед засновників був Віктор Дудник, який був заступником голови Диканської райдержадміністрації з 2016 по 2020 роки, але вийшов з переліку власників у 2016 році. При цьому, перебуваючи на посаді заступника голови Диканської райдержадміністрації, Віктор Дудник подавав декларацію, де вказано, що він має спільне майно з Оленою Матюхіною.

Скріншот з порталу Youcontrol

За даними порталу Clarity Project, ТОВ «Жилбуд  Полтава» за останні три роки отримало 30 контрактів на загальну суму 58,86 млн грн.  Левова частка цих закупівель не передбачала конкурентних пропозицій.

Скріншот з порталу Clarity Project

МедіаДоказ вже розповідав, що Віктор Дудник є співвласником іншої фірми – ТОВ «Будівельна компанія Масштаб» (керівником фірми є Олег Кравченко, іншим власником Олександр Батіщев). І «Будівельна компанія Масштаб», і «Жилбуд  Полтава» активно залучені до освоєння бюджетних коштів, особливо у Коломацькій громаді.

Більше того, у квітні 2021 року обидві компанії змінили юридичну адресу з Полтави на с. Коломацьке (обидві зареєструвалися за однією адресою: вул. Центральна, будинок 43). За цією адресою також розташована місцева офіційна установа. Мова йде про фінвідділ Коломацької сільської ради.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Перша громада на Полтавщині забрала землю у церков московського патріархату

Миргородські депутати прийняли рішення позбавити церкви... Читати далі

Миргородські депутати прийняли рішення позбавити церкви... Читати далі

На головну сторінку