Ico Публікації Ico Полтавщина

Коломацька сільрада віддала давньому партнеру 3,66 мільйони на укриття

Школа у с. Василівка Фото: guide.in.ua

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради Полтавського району 4 травня уклав угоду з ТОВ «Будівельна компанія Масштаб» на реконструкцію комплексу будівель з улаштуванням укриття. Роботи проведуть у навчальному закладі села Василівка Коломацької громади. Вартість угоди склала 3,66 млн грн. Про це йдеться на ресурсі Prozorro.

Про тендер

Замовник провів закупівлю без використання електронної системи. Оголошення у системі ProZorro з’явилось 8 травня, а саму угоду підписали 4-го. В оголошенні вказано, що строк проведення робіт – до 31 грудня 2023 року. Натомість у договорі зазначено набагато швидший темп виконання робіт – до 20 травня, тобто замовник повинен виконати увесь обсяг за два тижні. 

Скріншот з порталу Prozorro

Про підрядника

ТОВ «Будівельна компанія Масштаб» засновано в 2019 році в Полтаві. Керівником фірми є Олег Кравченко, а власниками – Олександр Батіщев та Віктор Дудник. Останній був заступником голови Диканської райдержадміністрації з 2016 по 2020 роки. У 2015 балотувався до Полтавської міської ради та Шевченківської районної ради м. Полтава від партії «Відродження», але депутатом не став. На виборах 2020 року знову спробував стати депутатом, але вже до Полтавської обласної ради та Полтавської районної ради від партії «Рідне місто», однак також безуспішно.

Компанії, пов’язані із Віктором Дудником, активно залучені до освоєння бюджетних коштів, особливо у Коломацькій громаді. Так, 20 квітня 2021 року ТОВ «Будівельна компанія Масштаб» змінило юридичну адресу з Полтави на село Коломацьке у Полтавському районі. І ця зміна, схоже, пішла компанії на користь. За останні два роки вона отримала п’ять державних замовлень на загальну суму 13,33 млн грн. Усі замовлення – від відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради та місцевого виконкому.

Скріншот з порталу Clarity Project

Примітно, що адреса фірми у селі Коломацьке (вул. Центральна, будинок 43) – це також адреса місцевої офіційної установи. Мова йде про фінвідділ Коломацької сільської ради.

Крім того, за цією адресою зареєстровано й іншу фірму – ТОВ «Жилбуд Полтава». Цю компанію також спочатку було засновано у Полтаві, а 16 квітня 2021 року вона змінила адресу на Коломацьке. При цьому, «Будівельна компанія Масштаб» має електронну адресу zhilbud@gmail.com.

Щодо ТОВ «Жилбуд  Полтава», то його було створено у 2014 році. Керівником фірми є Сергій Талалаєв. На час створення компанії «Жилбуд Полтава» у 2014 році серед засновників був Віктор Дудник, але вийшов з переліку власників у 2016 році. Кінцевими бенефіціарами залишились Олена та Сергій Матюхіни (ймовірно, мати та син). При цьому, перебуваючи на посаді заступника голови Диканської райдержадміністрації, Віктор Дудник подавав декларацію, де вказано, що він має спільне майно з Оленою Матюхіною.

ТОВ «Жилбуд Полтава» перші бюджетні замовлення отримало ще у 2016 році. Найперше було від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської районної державної адміністрації. З 2019 року левову частку тендерів компанія отримала вже від відділу освіти, культури, молоді та спорту Коломацької сільської ради. 

Загалом за цей час із підприємством підписано 30 договорів на суму 58,86 млн грн, при цьому на замовлення від коломацького відділу освіти припадає 11 угод на 43 млн грн. 

Скріншот з порталу Clarity Project

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

У Полтаві викрито компанію, яка постачала до росії обладнання для виробництва ЗРК С-300

За повідомленням Служби безпеки України та Офісу Генпрокурора,... Читати далі

За повідомленням Служби безпеки України та Офісу Генпрокурора,... Читати далі

На головну сторінку