Ico Новини Ico Полтава

“Полтававодоканал” замовляє у давнього партнера відновлення асфальтного покриття на 9 мільйонів гривень

Ілюстративне фото. Джерело: depositphotos.com

Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» упродовж 15 травня уклало шість угод загальною вартістю 8 млн 969 тис. грн із ПП «Полтава Будкомплекс». Мова йде про відновлення асфальту після проведення ремонтних робіт на мережах водопроводу в трьох районах міста Полтава. Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro.

Замовник уклав усі угоди напряму,  без проведення конкурсу. Самі договори у системі Prozorro не оприлюднили. 

Фірма повинна до 31 грудня 2023 року виконати ремонт асфальтобетонного покриття після проведення ремонтних робіт на мережах водопроводу. Мова йде про відновлення покриття у таких районах Полтави:

Приватне підприємство «Полтава Будкомплекс» було створено у грудні 2015 року в Полтаві. Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель. Власницею підприємства є Валентина Клімовська.

З бюджетними установами та КП приватне підприємство почало співпрацювати з 2017 року. За цей час, згідно з даними порталу Clarity Project, «Полтава Будкомплекс» став переможцем у 96 закупівлях на загальну суму 140,14 млн грн (з них 85 визнано неконкурентними). З компанією підписано 93 договори на суму 135 млн грн.

Найбільш вдалі партнерські відносини з-поміж інших комунальних підприємств області у підприємства склались із «Полтававодоканалом» –  з ним підписано 60 угод на державні замовлення вартістю 87,9 млн грн.

Скріншот з порталу Clarity Project

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Батько начальника Кременчуцької РВА відремонтує укриття у Великих Кринках за додаткові 2,69 млн

У березні МедіаДоказ розповідав, як відділ освіти виконавчого... Читати далі

У березні МедіаДоказ розповідав, як відділ освіти виконавчого... Читати далі

На головну сторінку