Ico Новини Ico Горішні Плавні

Комунальники Горішніх Плавнів купують чорних лебедів

Фото: depositphotos.com

2 травня комунальне підприємство «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району провело закупівлю, яку складно назвати доцільним розподіленням бюджетних коштів на актуальні потреби під час воєнного стану. КП уклало договір на придбання двох чорних лебедів. Про це вказано на сайті Prozorro.

Про закупівлю

За двох пернатих комунальники віддали майже 48 тис. грн, тобто вартість одного лебедя  23 900 грн. 

Примітно, що «СпецЕко» є першим комунальним підприємством, яке вирішило придбати лебедів у воєнний час. Проаналізувавши закупівлі у Prozorro, ми не знайшли аналогічних замовлень, зроблених протягом цього року будь-яким комунальним підприємством чи закладом країни. Єдине, що купляли в інших містах – це корм для лебедів та скульптуру у вигляді цього птаха.

Єдиний випадок замовлення лебедів був у 2021 році. Тоді їх придбали для зоокутка в парку міста Тернопіль.

У мережі інтернет ми знайшли оголошення, де лебедів пропонують в рази дешевше. Їх вартість коливається від 3 до 17 тисяч гривень, у залежності від віку та породи. Найдорожчі – чорні зрілі лебеді, однак і таких можна придбати дешевше, ніж це зробили комунальники Горішніх Плавнів. До прикладу, в одному з онлайн-магазинів пропонують пару дорослих птахів за 39,2 тис. грн та одного – за 11,2 тис. грн.

Скріншот з онлайн-магазину

Про підрядницю

Придбали лебедів у київської приватної підприємниці Половинкіної Людмили Вікторівни, яка, згідно з оприлюдненим договором, отримає авансом 5 тис. грн. Інші кошти їй надійдуть уже після того, як доправить птахів до Горішніх Плавнів. Строк поставки спливає 30 травня 2023 року.

Згідно з даними на сайті Clarity Project, угода з комунальним підприємством Горішніх Плавнів стала першим держзамовленням для підприємниці.

Скріншот з порталу Clarity Project
Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Реконструкція Свіштовського кладовища у Кременчуці. Новий тендер на 44,8 млн грн.

Мова про реконструкцію частини міського кладовища з улаштуванням... Читати далі

Мова про реконструкцію частини міського кладовища з улаштуванням... Читати далі

На головну сторінку