Ico Новини Ico Кременчук

Реконструкція Свіштовського кладовища у Кременчуці. Новий тендер на 44,8 млн грн.

фото ілюстративне

Мова про реконструкцію частини міського кладовища з улаштуванням зони поховань сектора «В». Замовлення йде з додатком “Коригування”. Перелік робіт чималий:  облаштування освітлення, будівництво доріг та огорож, благоустрій території тощо. Виконати всі роботи потенційний підрядник має до грудня 2027 року. 

Тендер

Оголошення про закупівлю у системі prozorro з’явилося 1 травня. Замовником виступив Спецкомбінат ритуальних послуг. 

У переліку як підготовчі роботи з планування, демонтажу і прибирання території, так і будівельні роботи за 15 основними напрямками. Серед них —  земляні роботи, влаштування проїзної частини та доріжок, укріплення узбіччя, облаштування зливової каналізації, водопроводу, мереж освітлення та майданчика для збору сміття, будівництво огородження, мощення, укріплення узбіччя, благоустрій.

Наведемо кілька цифр із проєкту:

Вказано в проєкті й роботи з облаштування ділянки почесного поховання. Там мають встановити 8-метрові флагштоки з тризубом, висадити декоративні дерева та кущі, поставити 4 дерев’яні лави.

Від учасника вимагають кошторис робіт з обов’язковим розрахунком розміру кошторисної заробітної плати, який не повинен перевищувати межу в 15 749,00 грн, та часткове виконання робіт на об’єкті за потреби замовника.

Ціна питання —  44 828 779 грн до кінця 2027 року, але в межах торгів загальна сума може зменшитися.  Пропозиції приймають до 9 травня.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Понад 4 млн гривень на ремонт доріг на Карлівщині отримає фірма, пов’язана з депутатами Чигиринської міськради

Упродовж квітня виконавчий комітет Мартинівської сільської... Читати далі

Упродовж квітня виконавчий комітет Мартинівської сільської... Читати далі

На головну сторінку