Ico Публікації Ico Пирятин

На ремонт доріг у Пирятині виділяють майже два мільйони гривень

Працівники ФОП Демченко ремонтують дорогу у Пирятині, червень 2022 року. Джерело: сайт Пирятинської міської ради

Упродовж 25-26 квітня виконавчий комітет Пирятинської міської ради замовив низку послуг з поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності. Загалом за ремонтні роботи міських вулиць і площі заплатять майже два мільйони гривень із міського бюджету.

Як вказано на сайті Prozorro, замовлення «розбито» по окремих ділянках, ремонт кожної з яких дорівнює допороговій сумі – не більше 200 тисяч гривень. Це звільнило замовника від зобов’язань оголошувати торги. Крім того, на порталі відсутня будь-яка документація по об’єктах: жодних вимог, даних і жодної оприлюдненої угоди з підрядником. 

Підрядником було обрано приватного підприємця Анатолія Демченка, зареєстрованого майже 5 років тому. Згідно з даними системи Youcontrol, цей ФОП хоч і прописаний у Чернігівській області, однак є одним із топпідрядників Пирятинського виконкому.

Згідно з оприлюдненими даними, у 2023 році підприємець має виконати поточний ремонт проїзної частини на вулицях Пирятина за такими адресами:

Зазначимо, що термін виконання всіх робіт невеликий: підприємець має встигнути виконати їх менше ніж за два місяці, до 25 червня 2023 року.

Крім того, до кінця 2023 року підприємець має виконати ремонт проїзних частин двох площ, також розташованих у Пирятині, – площі Героїв Майдану (загальна вартість робіт – 54,9 тис. грн) та Майдану Незалежності (199,9 тис. грн).

Загалом, завдяки співпраці з виконавчим комітетом Пирятинської міської ради, Анатолій Демченко уклав 161 угоду загальною вартістю понад 24 мільйони гривень.

Скріншот з порталу Clarity Project

Цікаво, що першу угоду на ремонт дороги з виконкомом Пирятина підприємець уклав 14 червня 2018 року, тобто через 10 днів після реєстрації ФОП.

Скріншот з порталу Prozorro

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

У кременчуцького КП «Теплоенерго» новий улюблений постачальник. 19 угод у 2023

Уже за усталеною традицією комунальне підприємство віддає... Читати далі

Уже за усталеною традицією комунальне підприємство віддає... Читати далі

На головну сторінку