Ico Публікації Ico Великі Сорочинці

У Великих Сорочинцях без конкурсу замовили реконструкцію системи опалення за 1,1 мільйони

Ілюстративне фото модульної котельні на твердому паливі. Джерело: teplo-max.com

6 квітня виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради Миргородського району повідомив про укладання договору на реконструкцію системи опалення у терапевтичному корпусі. Загальна вартість робіт 1,18 млн грн. Договір укладений із ФОП Абхайрова Лариса, без проведення конкурентної закупівлі. Відповідну інформацію оприлюднили у системі Prozorro.

Договором передбачено реконструкцію системи опалення. Роботи проведуть у терапевтичному корпусі районної лікарні у Великих Сорочинцях. Підрядниця має облаштувати там модульну теплогенераторну на твердому паливі з необхідним обладнанням, підвести димові та вентиляційні труби, а також теплотрасу. Роботи підрядниця має завершити до кінця поточного року.

Закупівлю провели без конкурсу поза електронною системою Prozorro. Ба більше, оголошення і договір оприлюднили 6 квітня, хоча саму угоду підписано ще 24 лютого 2023 року.

ФОП Абхайрова Лариса зареєстровано 17 років тому в Миргороді. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами. Але це не заважає ФОП брати участь у тендерах. Із квітня 2021 року підприємниця стала учасницею 43 тендерів. Усі були переможними для неї, але лише два з них визнано конкурентними.

Загалом  угода на реконструкцію системи опалення стала 39-ю для Лариси Абхайрової. З нею підписано договорів на загальну суму 8,4 млн грн. Найбільшу кількість контрактів Лариса Абхайрова уклала із відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради.

Скріншот з порталу Clarity Project

Активно заробляє на державних замовленнях на Миргородщині і будівельне приватне підприємство «Метан», власницею якого також є Лариса Абхайрова. З 2017 року «Метан» отримав державних замовлень на загальну суму 26,27 млн грн. Із ним підписано 145 договорів. Найбільшим замовником є відділ капітального будівництва Миргородської міської ради. 

Скріншот з порталу Clarity Project

Схоже, Лариса Абхайрова знана у Миргороді підприємниця, яка має давні партнерські стосунки з Миргородською міською радою. Зокрема, на офіційному сайті міськради Ларису Абхайрову згадують серед «небайдужих  миргордців», які допомагали фінансово благоустроїти територію меморіалу жертвам Голокосту та сприяли проведенню дитячого свята на мікрорайоні.

У 2020 році підприємниця і сама намагалась стати посадовицею. Вона балотувалася по п’ятому виборчому округу до Полтавської обласної ради від партії «Батьківщина», але не пройшла.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

На капремонт хірургічного корпусу у Полтаві витратять 22 мільйони

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому,... Читати далі

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому,... Читати далі

На головну сторінку