Ico Публікації Ico Котельва

Відділ освіти у Котельві віддасть фірмі-новачку 14 мільйонів на облаштування укриття

На фото Котелевська гімназія. Джерело: сайт навчального закладу

3 квітня відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради замовив у ТОВ «ГРАНДБУД+» будівництво найпростішого укриття в гімназії за 14,4 млн грн. Про це вказано в системі «Прозорро».

Закупівлю проведено без використання електронної системи. Компанія «ГРАНДБУД+» була єдиним учасником.

Угодою передбачено нове будівництво найпростішого укриття у Котелевській гімназії № 1. Підрядник має підготувати територію для будівництва та провести загальнобудівельні роботи (встановити фундаментальну плиту, фундаментальні стіни та плиту перекриття). Крім того, у договорі зазначено: фарбування стін, стелі, облаштування підлоги, встановлення дверей, а також облаштування в укритті системи водопостачання та водовідведення, електропостачання та належної вентиляції. Роботи підрядник має завершити до 31 серпня 2023.

Ціна за проведені роботи складе 14,4 млн грн, зокрема і 2,4 млн ПДВ. Із них 4,9 млн грн – це кошти місцевого бюджету, а 9,5 млн грн виділять з обласного бюджету.

Згідно з умовами договору, вартість матеріальних ресурсів під час будівництва укриття у Котельві буде 8,67 млн грн, заробітна плата – 653 тис. грн, загальновиробничі витрати – 393 тис. грн, експлуатація будівельних машин – 241 тис. грн, прибуток – 178 тис. грн. Ще 1,8 млн грн піде на придбання і доставку неназваного устаткування на будову.

ТОВ «ГРАНДБУД+» зареєстровано у жовтні 2022 року в м. Полтава, зі статутним капіталом у 500 грн. Засновником та керівником вказано Олександра Артемова. Це друге замовлення, яке отримала фірма. За кілька днів до підписання угоди з відділом освіти Котелевської сільської ради, компанія уклала договір із виконавчим комітетом Ланнівської сільської ради. Там «ГРАНДБУД+» має виконати капітальний ремонт частин внутрішніх приміщень у громадському будинку за 456 тис. грн. Угоду до цієї закупівлі не оприлюднили, а сам тендер так само провели без конкурсу.

Хоча компанію створили лише п’ять місяців тому, за адресою власника «ГРАНДБУД+» ми знайшли зареєстрований ФОП. Згідно з даними порталу Clarity Project, як приватний підприємець Олександр Артемов за останні п’ять років став учасником 50 закупівель, з них переможними були  49, на суму 12,71 млн грн. З переможцем підписали 46 договорів на суму 12,07 млн грн. При цьому 47 закупівель визнано неконкурентними. Найбільше договорів – 26 – Олександр Артемов підписав із Департаментом освіти Полтавської міської ради.

Скріншот з порталу Clarity Project

Останню угоду як ФОП підприємець уклав у вересні 2022 року (за місяць до реєстрації компанії «ГРАНДБУД+») із Яхницькою спецшколою Полтавської міськради на 1,39 млн грн.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Полтавська ОВА занизила вартість гуманітарки на майже 90 млн. ТСК підозрює розкрадання

31 березня з’явився проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії... Читати далі

31 березня з’явився проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії... Читати далі

На головну сторінку