Ico Публікації Ico Кременчук

Кременчуцьке КАТП-1628 замовляє вживані шини та запчастини на 13,6 млн у давнього партнера

Фото з вебпорталу Кременчуцької міської ради

За останній місяць Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 уклало дві великі угоди на постачання автозапчастин. Майбутнього підрядника КАТП-1628 шукало на двох тендерах – в обох випадках перемогла місцева компанія «Укргалатрейд». Третю угоду на постачання вживаних автошин провели без конкурсу. Постачальником також обрали ТОВ «Укргалатрейд». Ця фірма є улюбленим постачальником КАТП-1628, яке за останні кілька років підписало із нею 70 договорів на загальну суму понад 16 млн грн.

Уживані шини

КП “Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628″ підписало угоду з ТОВ «Укргалатрейд» на постачання вживаних шин для вантажної техніки. Загальна сума угоди – 1 млн 100 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro.

Спочатку КАТП 1628 оголосило про закупівлю вживаних шин 7 березня 2023 року. Але тендер відмінили через відсутність пропозицій. 23 березня комунальне підприємство провело повторний тендер, але вже поза електронною системою, як закупівлю в особливий період.

До кінця 2023 року комунальному підприємству мають постачити 100 автошин 315/80 R22,5. За умовами тендерної документації, на шині допускають не більше двох латок і вона повинна мати протектор не менше 10 мм. Крім того, на шині не має бути тріщин на робочій поверхні, бокових прорізів та неповномірного зношування. Виходячи із загальної суми угоди, ціна за одну таку автошину, що була в користуванні, складатиме 11 тис. грн.

Автозапчастини

30 березня КАТП 1628 оголосило про намір укласти угоду з ТОВ «Укргалатрейд» на постачання запасних частин до транспортних засобів. Мова йде про 4 529 деталей на загальну суму 7 610 700 грн. Строк постачання запчастин – до 31 грудня 2023 року.

На відкритих торгах з особливостями змагалися два постачальника. Окрім «Укргалатрейду», свою пропозицію надав вінницький підприємець Богдан Чайка. Обоє учасників запропонували ціну, нижчу за початкову. Хоча підприємець Богдан Чайка подав цінову пропозицію на 10 годин пізніше за конкурента, вона все одно була вищою, ніж у конкурента.

Скріншот з порталу Prozorro

Тому договір планують підписати із «Укргалатрейдом», оскільки запропонована ним сума була нижчою на 1,8 млн грн від оголошеної замовником.

За останній місяць КАТП 1628 вдруге робить велике замовлення запчастин. Так, наприкінці лютого комунальне підприємство оголосило про намір придбати запасні частини для автомобілів КрАЗ Н12.2, КрАЗ Н23.2, КрАЗ Н23.2R. На торгах знову змагались «Укргалатрейд» і підприємець Богдан Чайка. Останній знову зареєстрував свою цінову пропозицію пізніше за конкурента і знов його ціна була вищою ніж у конкурента.

Скріншот з порталу Prozorro

Тому переможцем знову став «Укргалатрейд», знову скинувши приблизно 1,8 млн грн від ціни, оголошеної замовником. За умовами договору, кременчуцька компанія поставить 1243 запчастини до КрАЗів до кінця 2023 року. Остаточна сума угоди – 4,98 млн грн.

Підрядник

Засновником і керівником ТОВ «Укргалатрейд» є Віталій Лоза. Компанію було зареєстровано в грудні 2016 року в Кременчуці. Згідно з даними порталу Clarity Project, упродовж останніх п’яти років компанія стала учасником у 78 закупівлях, з них переможними виявились 76 закупівель на суму 15,62 млн грн. При цьому 73 тендери визнано неконкурентними.

За весь час «Укргалатрейд» співпрацював лише з трьома кременчуцькими КП. Найбільшим його замовником стало комунальне автотранспортне підприємство 1628. Із ним компанія уклала 70 угод на загальну суму 16 млн 686 тис. грн.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Фірма батька начальника Кременчуцької РВА отримала чергову угоду без конкурсу на ремонт укриття

23 березня відділ освіти виконавчого комітету Глобинської... Читати далі

23 березня відділ освіти виконавчого комітету Глобинської... Читати далі

На головну сторінку