Ico Публікації Ico Глобине

Фірма батька начальника Кременчуцької РВА отримала чергову угоду без конкурсу на ремонт укриття

Великокринківський ліцей. Фото зі сторінки ліцею у Фейсбук

23 березня відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради уклав угоду на 2 млн 696 тис. грн із ПП «Райагробуд». Мова йде про поточний ремонт укриття в ліцеї с. Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області. Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro.

За умовами договору підрядник має відремонтувати підвальне приміщення під укриття до 1 вересня 2023 року. Йдеться про ремонт підлоги, стін, дверних прорізів, облаштування зовнішньої каналізації та електромонтажні роботи.

Скріншот з порталу Prozorro

Приватне підприємство «Райагробуд» було єдиним претендентом на проведення ремонту у Великих Кринках, оскільки тендер провели без використання електронної системи, тобто без аукціону і без конкурсу.

ПП «Райагробуд» зареєстровано 22 роки тому у місті Глобине. Засновником і керівником компанії є Віктор Лєднік, батько голови Кременчуцької районної військової адміністрації Олега Вікторовича Лєдніка.

Поточний ремонт укриття проводитимуть у ліцеї у селі Великі Кринки Кременчуцького (раніше Глобинського) району. Як свідчить біографія Олега Лєдніка, він народився у Великих Кринках та працював майстром з будівництва на фірмі «Райагробуд». У Великих Кринках народився і Віктор Лєднік.

Це не перша угода без конкурсу на виконання ремонтних робіт, яку отримує фірма батька начальника Кременчуцької РВА у м. Глобине або в селах Глобинської громади. У грудні 2022 року МедіаДоказ розповідав про тендер на ремонт гуртожитку для переселенців у Глобиному, який також отримала фірма «Райагробуд».

Загалом, згідно з даними порталу Clarity Project, за останні роки ПП «Райагробуд» стало переможцем у 121 закупівлі на суму 67,48 млн грн, при цьому 114 із тих закупівель визнано  неконкурентними. З компанією підписано 113 договорів на суму 58,65 млн грн. Найбільше угод фірма підписала з відділом освіти Глобинського виконкому – це 54 угоди на загальну суму 5,85 млн грн.

Скріншот з порталу Clarity Project

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

5 нових автівок для КП “Полтававодоканал”. НЕ найдорожча — Hyundai Staria за 2 097 000 гривень

Березень для Полтававодоканалу став доволі славним. Рідко... Читати далі

Березень для Полтававодоканалу став доволі славним. Рідко... Читати далі

На головну сторінку