Ico Публікації Ico Кременчук

У Кременчуці КГЖЕП купує буржуйки у фірми депутата міськради

Фото ілюстративне. Джерело: rozetka.com.ua

Кременчуцьке комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство «Автозаводське» придбає 125 пічок-буржуйок тривалого горіння. Загальна сума угоди – 1 млн 130 тис. грн. Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели поза електронною системою, тобто без конкурсу. Але згідно з інформацією оголошеної закупівлі, комунальне підприємство придбає 125 буржуйок у кременчуцького товариства з обмеженою відповідальністю «Механічно-ремонтний завод». Відповідно одна пічка тривалого горіння коштуватиме  10 480 грн. Фірма повинна постачити пічки з 23 березня до 31 грудня 2023 року.

ТОВ «Механічно-ремонтний завод» зареєстроване у 2004 році у Кременчуці. Керівником фірми є Віталій Котляр, депутат Кременчуцької міської ради від «Європейської солідарності». Бенефіціарним власником підприємства зазначена Тетяна Котляр, яка, судячи з декларацій депутата, є його матір’ю.

Депутат Котляр став керівником фірми у квітні 2022 року, Тетяна Котляр – бенефіціаркою фірми у травні 2022 року. З листопада 2022 року ТОВ «Механічно-ремонтний завод» почало брати участь у публічних закупівлях, постачаючи кременчуцьким комунальникам пічки-буржуйки та печі Булер’яни.

Згідно з даними порталу Clarity Project, підприємство взяло участь у 13 закупівлях, усі з яких стали для учасника переможними. З фірмою підписано 13 договорів на суму 3,71 млн грн. Усі процедури визнано неконкурентними. Найбільшим замовником  у ТОВ “Механічно-ремонтний завод” стало вже зазначене КГЖЕП «Автозаводське».

Скріншот з порталу Clarity Project

Це друга угода між комунальним підприємством та фірмою. У листопаді 2022 року комунальне підприємство вже придбало 250 пічок-буржуйок тривалого горіння, у межах заходів з підготовки об’єктів до опалювального сезону. Загальна сума угоди 2 млн 620 тис. грн.

Оскільки договір не оприлюднили, специфікацію пічки не вказано. Однак у відкритих джерелах ми зустріли пропозиції, де пічки-буржуйки можна придбати значно дешевше.

Скріншот з пошуку у Google

Станом на березень пічку для опалення у торговій мережі «Епіцентр» продають за 8585 грн.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Олег Дядик: “Промова прокурора політична, я — невинуватий”. Деталі засідання та вирок ВАКС

24 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду... Читати далі

24 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду... Читати далі

На головну сторінку