Ico Новини Ico Полтава

За матеріалами ДБР Полтавщини посаду втратив голова РВА з Сумщини, який вилучив пального на 27 млн

Фото: Теруправління ДБР у Полтаві

Президент Зеленський підписав розпорядження про відсторонення від обійманої посади очільника Шосткинської районної військової адміністрації. Керівника РВА відсторонили після вручення підозри, за матеріалами, зібраними теруправлінням ДБР у Полтаві.

Правоохоронці встановили, що в ніч перед широкомасштабним вторгненням рф на територію України прибуло понад сорок російських залізничних вагонів, які перевозили продукцію українських компаній.

За версією слідства, голова районної військової адміністрації вирішив вилучити все майно, скориставшись воєнним станом та своєю посадою. У результаті було вилучено не лише російські вагони, але й те, що було в них: дизпаливо та скраплений газ. Надалі вагони з продукцією перегнали в інше місце та спустошили. Українські компанії зазнали збитків на понад 27 млн гривень.

Нині, за рішенням суду, понад 40 російських вагонів передано в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активів.

У січні 2023 року посадовцю повідомлено про підозру в неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих юридичних осіб (ч. 2 ст. 367 КК України).

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Чи відновлять е-декларування? Президент підтримав, депутати – не поспішають 

Традиційно з 1 січня в Україні розпочиналася деклараційна... Читати далі

Традиційно з 1 січня в Україні розпочиналася деклараційна... Читати далі

На головну сторінку