Ico Новини Ico Пирятин

400 000 гривень витратить виконком Пирятинської міської ради на висвітлення в медіа своєї роботи

20 лютого у мережі публічних закупівель Prozorro було оприлюднено угоду про закупівлю послуги з висвітлення офіційної інформації щодо діяльності міської ради та її виконавчих органів у друкованих засобах масової інформації. Ціна питання — 400 000 гривень, кінцевий термін дії угоди — до 31 грудня 2023 року.

Що купують

Згідно з оприлюдненим договором і протокольним рішенням, до кінця року має вийти орієнтовно 400 матеріалів про діяльність Пирятинської міської ради. Обсяги може бути змінено, залежно від реального фінансування.

Угоду підписано з ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ПИРЯТИНСЬКІ ВІСТІ». Відзначимо, що це вже друга угода з виданням у 2023 році. Перша, на таку ж суму, була підписана 9 лютого. За даними системи Рrozorro, 10 лютого угоду було розірвано через неправильне оформлення закупівлі. 

Довідково

За даними detector.media, газета «ПИРЯТИНСЬКІ ВІСТІ» у 2017 році відзначила своє 100-річчя. Того ж року газету було реформовано —  з комунальної власності видання перетворилося на ТОВ. Зі складу співзасновників вийшли органи влади. 

За даними сlarity-project, із 2017 року медіа взяло участь у 77 закупівлях та підписало 75 угод на суму в 1,9 мільйони гривень. Владні структури залишилися в топі замовників послуг. Найбільшу кількість замовлень зробив виконком Пирятинської міської ради. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

800 тис. грн відшкодовано до бюджету Горішніх Плавнів. Гроші переплатили за вартість комп’ютерного томографа у 2020 році

Обласна прокуратура завершила досудове розслідування... Читати далі

Обласна прокуратура завершила досудове розслідування... Читати далі

На головну сторінку