Ico Публікації Ico Полтава

Робітникам ― спецодяг, комусь ― Macbook, адміністрації ― проєкт нової будівлі. Полтаватеплоенерго

1 374 761 гривню ― таку сумму обласне комунальне виробниче підприємство має сплатити тільки за розробку проєктно-вишукувальної документації під нову адмінбудівлю. Крім цього, підприємство має в планах оновити техніку на понад 700 000 гривень, із купівлею макбука, та масштабно оновити спецодяг на 1 278 000 гривень. 

Нове будівництво

Закупівля у системі Рrozzoro з’явилася 14 лютого як завершена. Самої угоди з переможцем в системі немає, натомість відомо, що послугу комунальники купують без використання електронної системи, а відповідно і без конкуренції.

Із оголошення відомо, що 1 374 761 гривня —  то власні кошти підприємства. Спрямувати їх мають на виготовлення документації щодо об’єкту «Нове будівництво адміністративної будівлі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» по вул. Генерала Духова, 1”. Адмінбудівлю для тепловиків мають звести за адресою абонентського відділу підприємства. На все підряднику дали часу до 31 грудня.

Переможець

Замовлення отримав ФОП Гузік Володимир Васильович. За даними youcontrol, підприємець зареєструвався у 2005 році. Найбільшу кількість держзамовлень отримав у 2019 році ― на 945  930 гривень. 

Виготовлення проєктної документації для підприємства “Полтаватеплоенерго» ― найбільш вартісне замовлення, що його отримував ФОП.

Із 2017 року, за даними clarity-project, підприємець встиг укласти 46 договорів на суму в понад 3 000 000 гривень. Найбільша кількість угод припадає на три установи:

Інші оновлення

Уже сьогодні Полтаватеплоенерго оголосило про намір оновити спецодяг зварювальників. Планують купити 250 костюмів і 100 штук брюк. Очікувана вартість —  1 278 300 гривень

Оновлює підприємство і техніку. Загальна потенційна вартість — понад 700 000 гривень. Так, Полтаватеплоенерго прагне придбати на:

Щодо останньої закупівлі, то по кількох лотах торги не відбулися. Ноутбуки ASUS, Lenovo, HP підприємство цього разу не придбає, натомість угода на купівлю Apple Macbook Pro 14″ досі активна. Ціна ― 105 700 гривень. Цікаво, що у коментарях до закупівлі єдиним питанням до замовника було: чи не має він простіших апетитів?

Усі процедури поки чекають на визначення переможця. 

Загалом, за даними clarity-project, тільки в лютому Полтаватеплоенерго оголосило закупівель на понад 14 000 000 гривень, із початку року —  на 64 000 000.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Шість черг заміст трьох. З 15 лютого на Полтавщині почне діяти новий графік відключень електроенергії

13 лютого під час апаратної наради директор обласного департаменту... Читати далі

13 лютого під час апаратної наради директор обласного департаменту... Читати далі

На головну сторінку