Ico Новини Ico Полтавщина

Шість черг заміст трьох. З 15 лютого на Полтавщині почне діяти новий графік відключень електроенергії

Фото: freepik.com

13 лютого під час апаратної наради директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева повідомив про новий графік погодинних відключень. Енергетики збільшили кількість черг з трьох до шести, доєднавши до оновленого графіка 90,5% споживачів «Полтаваобленерго».

Кількість відключених черг та тривалість періоду без електрики формуватимуть щодня залежно від лімітів споживання електрики, які надаватиме НЕК «Укренерго».

При розподілі на три черги, кожна черга мала потужність 120-140 МВт. При розподілі на шість черг, потужність кожної становитиме 72 МВт, це 15% від загальної кількості споживачів. Тобто, якщо оператори обленерго раніше застосовували дві черги по 120-140 МВт, зараз вони зможуть застосовувати, до прикладу, три черги по 70 МВт. За їх словами, це допоможе більш гнучко маневрувати потужністю, яку виділяє на область «Укренерго», і дозволить більшій кількості споживачів отримати електроенергію і збільшить час коли є світло.

Також за словами Едуарда Реви, об’єкти критичної інфраструктури планують забезпечити електрикою за допомогою генераторів. Завдяки цьому зможуть відключати електроенергію споживачам, які під’єднані до однієї мережі разом із цими об’єктами.

13 та 14 лютого новий графік не застосовуватимуть, бо на 13 лютого НЕК «Укренерго» не довів ліміти, а 14 лютого у Полтавській області планується проведення режимного дня. Відключення можуть робити тільки у разі аварійних ситуацій.

Новий розподіл на черги опублікували на сайті «Полтаваобленерго». Подивитись до якої черги тепер відносять ваш будинок, можна за наступним посиланням.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Дорого багато. Яйця по 72 грн за десяток. КП «Добробут» закуповує продукти за завищеними цінами? 

У січні, за даними clarity-project, створене Полтавською міською... Читати далі

У січні, за даними clarity-project, створене Полтавською міською... Читати далі

На головну сторінку