Ico Новини Ico Полтава

Суд не відсторонив мера Полтави від посади

23 січня відбулося закрите засідання Київського районного суду Полтави, де розглядали клопотання прокуратури про відсторонення міського голови Полтави Олександра Мамая від посади.

Слідчий суддя Юрій Бабенко розглянув позиції обох сторін і відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання.

Перед цим на засіданні 20 січня у Київському райсуді міському голові Полтави обрали запобіжний захід. Суддя Бабенко відпустив мера. зобов’язавши прибувати за кожною вимогою до слідчого і прокурора у кримінальному провадженні. При цьому прокуратура клопотала про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а очільник прокуратури області на брифінгу говорив, що в умовах воєнного стану інших варіантів для підозрюваного, окрім тримання під вартою, не передбачено.

В обласній прокуратурі повідомили, що оскаржуватимуть ухвали слідчого судді стосовно обрання запобіжного заходу посадовцю Полтавської міської ради та відсторонення його від посад. На підготовку апеляційної скарги у них є п’ять днів.

Підозру Олександру Мамаю вручили 29 грудня. За два тижні до цього під час брифінгу він повідомив про розташування нової військової частини у Полтаві, її склад та частково про місце їхньої дислокації

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

85 тисяч гривень штрафу може заплатити АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за підсумком перевірки НКРЕКП

В грудні МедіаДоказ повідомляв про позапланову перевірку... Читати далі

В грудні МедіаДоказ повідомляв про позапланову перевірку... Читати далі

На головну сторінку