Ico Публікації Ico Пирятин

Зарплати та премії мера Пирятина і його заступників у 2022 році

Колаж МедіаДоказ на основі фото з сайту Пирятинської міської ради. На фото: вгорі – Андрій Смірнов, Михайло Мельниченко, Тамара Коваленко, внизу – Ірина Козін, Олександр Котенко, Сергій Пазюк.

МедіаДоказ продовжує систематично висвітлювати, скільки податків громадян іде на заробітні плати та премії очільників громад Полтавщини. Цього разу мова піде про Пирятин. Наша редакція отримала відповідь на інформаційний запит. Тому в цьому матеріалі розповідаємо, скільки із січня по грудень 2022 року заробили голова Пирятинської міської ради Андрій Сімонов, троє його заступників, керуючий справами виконкому та секретар міськради. Далі про оклади, надбавки та премії.

Міський голова

Оклад міського голови Пирятина Андрія Сімонова – 15 тисяч гривень. Також він отримує доплату за інтенсивність, за ранг та за вислугу років. Цікаво що, на відміну від своїх заступників, упродовж 2022 року мер взагалі не отримував премії та матеріальну допомогу, а в лютому брав відпустку на пів місяця. Найбільшу зарплатню міський голова отримав у квітні – 25 тисяч 228 гривень. У середньому за місяць, після сплати податків, Андрій Сімонов отримує трохи більше 22 тисяч гривень. Загальна сума, отримана мером на руки за рік, – 261 тисяча 712 гривень.

У таблиці наводимо виплати Андрія Сімонова із січня по грудень 2022 року.

Заступники міського голови

У міського голови Пирятинської міськради троє заступників – Михайло Мельниченко, Тамара Коваленко та Олександр Котенко. Оклад усіх заступників – 12 тисяч гривень. Вони отримують доплату за інтенсивність та за ранг. Серед трьох заступників, єдиний, хто не отримує доплату за вислугу років, – Олександр Котенко.

Заступник мера з питань діяльності виконкому Пирятинської міської ради Михайло Мельниченко найбільшу зарплату отримав у травні: 59 тисяч 539 гривень. Така сума вийшла, зокрема, через матеріальну допомогу – 31 тисячу 313 гривень. Наприкінці року – у грудні – заступник отримав річну премію у розмірі 30 тисяч 850 гривень, зокрема за подяку від Полтавської обласної ради.

Заступниця міського голови з питань діяльності виконкому Пирятинської міської ради Тамара  Коваленко отримала найбільшу зарплату в червні: 55 тисяч 215 гривень. Саме того місяця їй було нараховано матеріальну допомогу – 31 тисячу 223 гривні. У грудні, як і Михайло Мельниченко, Тамара Коваленко отримала подяку від Полтавської облради, а відтак  і підвищену премію у розмірі 30 тисяч 600 гривень.

Заступник мера з питань діяльності виконкому Пирятинської міської ради Олександр Котенко у середньому отримує на руки по 23 тисячі гривень на місяць. Найбільша його зарплатня 51456 – була у травні, коли він пішов у відпустку й отримав матеріальну допомогу 28 тисяч 800 гривень.

Керуюча справами виконкому

У запиті нам надали інформацію і про зарплату керуючої справами виконавчого комітету Ірини Козін. Вона отримала найбільшу зарплату в грудні – 49 тисяч 18 гривень, зокрема завдяки річній премії у розмірі 30 тисяч 330 гривень. Цікаво, що схожу премію отримали і два заступники, але її аргументували подяками від обласної ради. А от пані Козін отримала річну премію в розмірі 2,5 окладів без подібних приміток. Також за цей рік вона отримувала і матдопомогу,  у травні та серпні, у розмірі 26 та 24 тисячі відповідно.

Секретар міськради

Оклад секретаря Пирятинської міської ради Сергія Пазюка  – 12 тисяч гривень. Також він отримував місячну премію та доплату за інтенсивність, за ранг, за вислугу років. Згідно з даними у відповіді на запит МедіаДоказу, з 19.07.2022 року Сергій Пазюк був мобілізований до лав ЗСУ. Перед мобілізацією він пішов у відпустку, а також отримав матеріальну допомогу – у червні та липні – на загальну суму в майже 60 тисяч гривень. Загальна сума виплат, отримана на руки секретарем до мобілізації,  – 206 тисяч 412 гривень.

У таблиці наводимо виплати Сергія Пазюка із січня по липень 2022 року.

Загалом

Усього на заробітну плату шести чиновників Пирятинська громада витратила фактично 1 мільйон 816 тисяч гривень.

Цікаво, що найбільше у 2022 році отримав не міський голова, а його заступники. Так, перший заступник Михайло Мельниченко всього за рік заробив 361 тисячу 693 гривні. Далі йде керуюча справами виконкому Ірина Козін 345 тисяч 561 гривня. В першій трійці і заступниця Тамара Коваленко – 337 тисяч 897 гривень. Заступник Олександр Котенко отримав за рік 302 тисячі 900 гривень. Найменша зарплатня у мера – 261 тисяча 712 гривень.

Ще менше отримав секретар міськради, маючи трохи більше 206 тисяч, але він і пропрацював не повний рік, а всього 7 місяців до мобілізації.

Підписуйтесь на наші оновлення в Telegram та Facebook

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Перші закупівлі 2023 року. КП «Теплоенерго» витратить майже 12 мільйонів гривень на аварійну майстерню

2023 рік тільки-но розпочався, а на майданчику Prozorro вже кипить... Читати далі

2023 рік тільки-но розпочався, а на майданчику Prozorro вже кипить... Читати далі

На головну сторінку