Ico Публікації Ico Кременчук

Перші закупівлі 2023 року. КП «Теплоенерго» витратить майже 12 мільйонів гривень на аварійну майстерню

2023 рік тільки-но розпочався, а на майданчику Prozorro вже кипить закупівельний сезон. Крім електроенергії, будівельного приладдя, продуктів харчування і транспортних послуг, серед перших закупівель 2023 року на Полтавщині опинилися зрізані троянди та гвоздики, що їх прагне купити виконком Кременчука за 354 тисячі гривень, а ще масштабне придбання аварійної майстерні, ціною в майже 12 мільйонів гривень.

Про закупівлю

Закупівля на майданчику Prozorro з’явилась сьогодні вже як завершена. З документів відомо, що підприємство має намір придбати 3 аварійні майстерні АТ АМ-0102.

Ціна питання — 11 мільйонів 985 тисяч гривень. Термін постачання 一 10 квітня 2023 року. Переможцем закупівлі стало кременчуцьке «Виробничо-комерційне підприємство «Альфатекс», засновником і кінцевим бенефіціаром якого є Микола Корецький. 

За даними Clarity Project, підприємство є частим переможцем тендерів. Найбільше угод — на майже 55 мільйонів гривень — «Альфатекс» уклав із Кременчуцьким ШРБУ. Інші комунальні підприємства Кременчука так само нерідко виступають замовниками послуг у підприємства.

Що купують

У тендерній документації детальних вимог до аварійних майстерень не виписано, натомість зазначено модель. 

фото autocentre.uа

З того, що ми знайшли у відкритих джерелах  «Альфатекс», мова може йти про новий продукт — аварійну майстерню АТ AM-0102, яку підприємство презентувало в жовтні. Тоді медіа повідомляли, що фургон власного виробництва розділений на два відсіки – пасажирський і вантажний.

фото autocentre.uа

В автівці встановлено сталевий верстак зі слюсарними лещатами, є ніші для кисневого обладнання з механізмом опускання, є місце для генератора, ящик для перевезення інвентаря, відкидний столик, переговорний пристрій з кабіною водія і автономний дизельний обігрівач потужністю 2 кВт.

фото autocentre.uа

Придбати автомобілі “Теплоенерго” має намір за кошти від господарської діяльності. 

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Бюджетники мера Мамая не підвели і зібрали підписи

9 січня міський голова Полтави Олександр Мамай опублікував... Читати далі

9 січня міський голова Полтави Олександр Мамай опублікував... Читати далі

На головну сторінку