Ico Новини Ico Полтава

Бюджетники мера Мамая не підвели і зібрали підписи

Скріншот із відеозвернення Олександра Мамая у Telegram

9 січня міський голова Полтави Олександр Мамай опублікував відеозвернення на власному Telegram-каналі до освітян, медиків, працівників культури та мешканців Полтавської громади. Цим відео мер підтвердив, що працівники бюджетних установ міста збирали підписи під зверненням до слідчого судді, що ухвалюватиме рішення в справі про несанкціоноване поширення міським головою інформації щодо розміщення підрозділів ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану.

У зверненні освітян зокрема йдеться, що під керівництвом Олександра Мамая Полтавська територіальна громада стала прихистком для внутрішньо переміщених осіб; життєдіяльність освітньої галузі, в умовах воєнного стану, забезпечено повністю: відремонтовані укриття, в яких створено необхідні для дітей умови, виділено кошти на харчування, влаштовано підвезення дітей на навчання у сільській місцевості. На думку освітян (чи тих, хто змусив їх підписати звернення), справа про розповсюдження закритої військової інформації є ударом по міському самоврядуванню.

До всього, освітяни у зверненні повідомили, що у разі можливості застосування до Полтавського міського голови запобіжного заходу у вигляді особистої поруки, готові взяти це зобов’язання на себе.

Схожі тексти підписали працівники лікарень, музеїв, бібліотек та інших бюджетних установах Полтави.

Скріншот із відеозвернення Олександра Мамая у Telegram

Нагадаємо, 6 січня видання «Полтавщина» повідомило, що управління освіти доручило керівникам полтавських шкіл і садочків зібрати до 9 січня підписи вчителів та працівників навчальних закладів під зверненням до судді, що ухвалюватиме рішення у справі Мамая.

Дата 9 січня з’явилась невипадково. У цей день в Октябрському районному суді Полтави повинні були обрати міру запобіжного заходу підозрюваному меру. Так, прокуратура просить взяти Олександра Мамая під варту й відсторонити його від посади на 2 місяці. Міський голова й досі не має запобіжного заходу, бо у справі не закріпили слідчого суддю. На сталося це і 9 січня – на засіданні єдина вільна суддя заявила про свій самовідвід. Це вже шоста із шести слідчих суддей, які є в Октябрському райсуді. Тепер клопотання направлять до Полтавського апеляційного суду, і знову проситимуть перенести справу до іншого суду.

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Понад 3 млн грн заробітної плати нарахували 6 чиновникам Лубен у 2022. Третина суми – премії

МедіаДоказ продовжує інформувати громаду про заробітні... Читати далі

МедіаДоказ продовжує інформувати громаду про заробітні... Читати далі

На головну сторінку