Ico Новини Ico Полтавщина

Олегу Дядику повідомлено про підозру в недостовірному декларуванні. Дані відрізнялись на 3,4 млн грн

фото НАБУ

Повідомлення про те, що депутата Полтавської обласної ради підозрюють у недостовірному декларуванні, сьогодні оприлюднили НАБУ та САП. Санкція статті передбачає штраф від 3 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів, громадські роботи від 150 до 240 годин або обмеження волі на строк до 2 років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Згідно з інформацією, 4 січня прокурори #САП повідомили про підозру депутату Полтавської обласної ради в умисному внесенні суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації. Мова про декларацію ще 2020 року. 

Розслідуванням детективів НАБУ встановлено, що депутат облради тоді не зазначив факт перебування у його власності понад 2 млн грн статутного капіталу юридичної особи ТЗОВ «Міт Магнат», хоча він є єдиним засновником цього підприємства. 

За даними Youcontrol, засновником і кінцевим бенефіціаром «МІТ МАГНАТ» є Олег Олегович Дядик. 

Крім того, за повідомленням прокурорів САП, особа приховала факт отримання прибутків від діяльності на цьому підприємстві та не відобразила свої фінансові зобов’язання на суму понад 1,2 млн грн.

Як наслідок, внесені до декларації відомості відрізняються від достовірних на понад 3,47 млн грн, що більше ніж у 500 разів перевищує прожитковий мінімум.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Мер Полтави Олександр Мамай вперше прокоментував підозру, а суддя оголосив самовідвід

Міський голова Полтави Олександр Мамай вперше прокоментував... Читати далі

Міський голова Полтави Олександр Мамай вперше прокоментував... Читати далі

На головну сторінку