Ico Публікації Ico Решетилівка

Фірма зі статутним капіталом у 100 гривень відремонтує гуртожиток для ВПО у Решетилівці за понад 29 млн грн

15 грудня Департамент будівництва, містобудування і архітектури, ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА оголосив про капітальний ремонт гуртожитку. Його виконає за 29,5 млн грн полтавське ТОВ «НВП «ТЕРМОТЕХ».  Про це йдеться в оголошенні, оприлюдненому на сайті електронних закупівель Prozorro.

Ремонт буде здійснено в гуртожитку Решетилівського художнього професійного ліцею для проживання там внутрішньо переміщених осіб. Завершити його планують до кінця 2023 року. При цьому, оскільки тендер провели поза електронною системою Prozorro і замовник не завантажив документи, дізнатись інші деталі мільйонної угоди немає змоги.

ТОВ «НВП «ТЕРМОТЕХ» заснували майже 20 років тому у Полтаві. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу – 100 грн.

Керівником фірми є Микола Горпинченко, а засновниками – Ірина Горпинченко, Юрій Матвєєв та Володимир Козуля. Зараз через війну закриті реєстри із деклараціями, втім на сайті аналітичної системи Youcontrol видно, що Микола Горпинченко у 2016 році подавав декларацію як заступник директора обласного госпрозрахункового КП «Облбудкомплект», а у 2017 році – як юрисконсульт того ж таки КП «Облбудкомплект».

Скріншот з порталу Youcontrol

Крім того, з 2017 року Микола Горпинченко є головою правління і засновником громадської організації «Правовий захист співробітників органів внутрішніх справ, запобігання та протидія корупції».

З графіку державних тендерів фірми на Youcontrol видно цікаве співпадіння, ТОВ «НВП «ТЕРМОТЕХ» почав отримувати угоди із департаментами і комунальними закладами області з 2016 року, коли пан Горпинченко працював на КП «Облбудкомплект».

Скріншот з порталу Youcontrol

Тільки у 2022 році компанія отримала угод із департаментами і комунальними закладами області на 46,7 млн грн, у 2021 – на 105,6 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Історичну будівлю ДБР у Полтаві відремонтує фірма-фігурант антикорупційних розслідувань у Харкові

9 грудня Полтавське територіальне управління Державного... Читати далі

9 грудня Полтавське територіальне управління Державного... Читати далі

На головну сторінку