Ico Публікації Ico Полтавщина

Дорогоцінні платіжки. Понад 5 млн гривень хоче витратити «Полтаваенергозбут» на доставку рахунків

фото ілюстративне

Саме таку суму готове заплатити товариство за послугу з доставки рахунків для побутових споживачів. Із глобальною цифровізацією України послуга має вигляд як крок у минуле. І за даними системи Prozorro, на теренах області найбільші суми в 2022 році на подібні доставки витрачає лише кілька структур.

Що купують

Згідно з тендерною пропозицією, 5 мільйонів 222 тисячі 430 гривень ТОВ «Полтаваенергозбут» має намір витратити на доставку рахунків. Кінцевий строк поставки товару ㅡ 31 грудня 2023 року, і відповідно, мова про закупівлю послуги терміном на один рік.  Закупівля з’явилася у системі Рrozorro сьогодні, тож в межах закупівлі ціна ще може змінитися. 

Паперова оаза цифрової країни

За даними clarity-project, подібна послуга у 2022 році для ТОВ «Полтаваенергозбут» коштувала 7 мільйонів 657 тисяч гривень. Через неодноразове скасування торгів, угоду уклали тільки в травні цього року, з терміном дії до 31 грудня. З урахуванням 20% ПДВ, загальна сума склала понад 9 мільйонів гривень. Переможцем тендеру стало Акціонерне товариство «Укрпошта» в особі Полтавської дирекції .

Окремо цьогоріч те саме ТОВ «Полтаваенергозбут»  придбало в того самого АТ «Укрпошта»  160 тисяч 011 штук марок, на загальну суму 3 мільйони 175 тисяч 474 гривні.

Не Полтаваенергозбутом єдиним

На початку року аналогічну послугу з доставки рахунків за розподіл природного газу побутовим споживачам з АТ «Укрпошта» уклало і АТ «Полтавагаз»  — ціна питання  становила 6 мільйонів 34 тисяч 920 грн, загальна кількість рахунків — 4 мільйони 224 тисячі шт.

Найбільше на кур’єрів Укрпошти у 2022 році, за даними моніторингових сайтів, витратило Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, ще наприкінці 2021 замовивши доставку пенсій на загальну суму 12 мільйонів 700 тисяч гривень. 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Мерія Кременчука таки придбає вживані автівки за 2,1 млн грн.

12 грудня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради... Читати далі

12 грудня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради... Читати далі

На головну сторінку