Ico Новини Ico Кременчук

На ПрАТ «АвтоКрАЗ» змінився керівник

Як видно з даних аналітичної системи “Youcontrol”, замість Романа Черняка новим генеральним директором призначено Володимира Носова.

Наразі інформація про звільнення Романа Черняка, який був керівником підприємства із 2012 року, та призначення нового директора відсутня як на сайті підприємства, так і Міністерства оборони.

Скріншот з аналітичної системи “Youcontrol”

Нагадаємо: місяць тому змінили і керівника на іншому кременчуцькому підприємстві – «Укртатнафті». Її очолив Сергій Корецький, який раніше працював генеральним директором автозаправної мережі WOG. Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видно, що Сергій Корецький став очільником не тільки «Укртатнафти», а ще й «Укрнафти».

Відчуження

5 листопада Ставка Верховного Головнокомандувача ухвалила рішення примусово відчужити у власність держави акції п’яти підприємств, серед яких розташовані у Кременчуці «Укртатнафта» та «АвтоКрАЗ». Як пояснював міністр оборони України Олексій Резніков, відчуження у власність держави акцій п’яти підприємств, є не їхньою націоналізацією, а вилученням майна на час воєнного стану. По закінченню військового стану відповідно до вимог Закону вказані активи можуть бути передані власнику, або із відповідним відшкодуванням їхньої вартості.

Компанія «АвтоКрАЗ» знаходиться у Кременчуці Полтавської області. Підприємство займається виготовленням великовантажних автомобілів. «АвтоКрАЗ» входив до групи «Фінанси та кредит» олігарха та екснардепа Костянтина Жеваго.

«Укртатнафта» – українська нафтопереробна компанія, одна з найбільших виробників нафтопродуктів в країні. Компанія володіє найбільшим нафтопереробним заводом країни, який розташований у Кременчуці. Нині НПЗ виведено з ладу після обстрілів російськими ракетами у травні. До цього близько 60% акцій «Укртатнафти» належали дніпропетровським олігархам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Соляні витрати

8 грудня на Полтавщині погіршились погодні умови: випав... Читати далі

8 грудня на Полтавщині погіршились погодні умови: випав... Читати далі

На головну сторінку