Ico Новини Ico Полтавщина

Полтавщина має повернутися до графіків 4 години зі світлом, 2 — без.

фото ілюстративне

Про це сьогодні під час апаратної наради повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Очільник області зазначив, що відключення мають бути максимально справедливими, і доручив поскаржитись на роботу кол-центру обленерго до Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Доповідаючи про стан енергозабезпечення області Дмитро Лунін зазначив, що на сьогодні Полтавщина отримує 40-60% потужностей від потреб. Як наслідок — мешканці області по 16 годин перебувають без електроживлення, але не всі. Є території, де світло не вимикають взагалі. Такі скарги до області надходять сотнями, — зазначив голова ОВА.

Щоб змінити ситуацію, вихідними обласні посадовці разом з енергетиками відпрацьовували питання справедливих відключень. Сьогодні буде проведено додаткову нараду, аби подача електроенергії споживачам знов йшла за графіком 2 години без світла, 4 зі світлом. 

Дмитро Лунін повідомив — є можливість перепідключення мереж і отримання додаткового живлення від підприємств. Орієнтовно це дасть можливість забезпечити близько 90% потреб області. 

Доєдналися посадовці області і до численних скарг на роботу кол-центру Полтаваобленерго. Очільник Полтавщини звернувся до енергетиків із проханням налагодити роботу служби, бо зараз «це ні в які рамки не влізає». 

Посадовець звернувся до енергетиків із проханням не «посилати» людей, а змінити роботу центру, провести навчання працівників. Крім того, Дмитро Лунін доручив департаменту УЖКГ підготувати звернення до регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини, щодо перевірки дотримання прав громадян на доступ до інформації про графіки відключень. 

Перевірити просять не тільки обленерго, а й комунальні підприємства, що забезпечують тепло- та водопостачання. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

andrei

дозвонивмя до оператора,кажу з 5.30 нема світла,правильно.так повинно буди,кажу що д.лунин обублікував,що 2 небуде,4 буде…У відповідь,мені начхать що він бублікує,у мене є своє керівництво ..скоро підуть за російським кораблем..

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Полтавщина – один із регіонів, де діють несправедливі відключення електрики. Міненерго обіцяє перевірки обленерго

2 грудня в Міненерго відбулась нарада, де розглядали несправедливе... Читати далі

2 грудня в Міненерго відбулась нарада, де розглядали несправедливе... Читати далі

На головну сторінку