Ico Публікації Ico Кременчук

У 150 000 грн обійшлися бюджету Кременчука відрядження топчиновників. Найбільше витратив мер

Колаж ІА МедіаДоказ

На початку цього тижня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що міський голова Кременчука проміняв кабінет на закордонну поїздку. Місто без тепла, мер без совісті – таким був загальний посил обговорення теми у медіа та в телеграм-каналах. У четвер вже сам Віталій Малецький через Фейсбук повідомив, що нині перебуває у Празі, в рамках спільного проєкту Президента України та Прем’єр-міністра Чехії. Мета – відбудова України, підтримка захисників, переселенців, інтеграції… загалом налагодження співпраці між країнами.

Партнерський візит до Праги Віталій Малецький здійснює в складі делегації Асоціації міст України. На сайті структури, на момент підготовки матеріалу, про візит не писали, тож джерело фінансування подорожі визначити поки що не вдалося. 

Натомість МедіаДоказ, спираючись на наявні документи, дослідив, скільки бюджету Кременчука коштували відрядження владної верхівки.

Рахували, спираючись на відповіді посадовців на наші інформаційні запити щодо нарахованих владній верхівці коштів за 9 місяців поточного року.

Загальна інформація

Отримані документи свідчать: відрядження міського голови та його заступників коштували кременчужанам 146 тисяч 163 гривні.

Показово, що двоє членів виконкому – секретар міської ради Юрій Гриценко і заступник міського голови Тетяна Неіленко – у відрядження за цей час не відправлялися. 

Найбільш масово топчиновники Кременчука їздили у відрядження в лютому та вересні. В ці місяці мандрувало відразу по 5 посадовців. 

Березень, квітень і травень, судячи із платіжок, вся владна верхівка провела без відряджень. Після вторгнення росії, службові подорожі кременчуцькі посадовці поновили тільки в червні.

Лідери та аутсайдери за витратами

Найбільш вартісними виявилися відрядження міського голови. Вони бюджету міста обійшлися сумарно у 53 тисячі 324 гривні. 

Цікаво, що левова частка (42 093 грн) пішла на відрядження мера в червні, серпні та вересні. Ми сумлінно промоніторили офіційну сторінку Віталія Малецького у Фейсбуку і можемо рапортувати: на відміну від поїздки в Прагу, про відрядження попередні мер громаді не рапортував. 

Почесне срібло у рейтингу вартості відряджень має Ольга Усанова. Її витрати сягнули 46 884 грн.

Бронза у заступника мера Івана Москалика – 15 552 грн.

Дмитро Кравченко у цьому топі витрат може похизуватися найскромнішим показником. Одне відрядження і скромні 5 348 грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

12 млн грн застави на трьох – усім фігурантам у справі хабарництва екскерівництва Полтавщини обрали запобіжний захід

2 листопада у Вищому антикорупційному суді обрали запобіжний... Читати далі

2 листопада у Вищому антикорупційному суді обрали запобіжний... Читати далі

На головну сторінку