Ico Публікації

Майже 90 тисяч – на пакети з символікою

Колаж: ІА МедіаДоказ

Поки мешканці міста живуть у режимі економії, кременчуцький департамент соціального захисту витрачає десятки тисяч на… пакети.

Департамент соціального захисту Кременчуцької міської ради замовив у підприємниці Марини Прядко пакети із символікою. Пропозиція переможниці склала 88 885 грн. Саме такою була очікувана вартість. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Конкурентів у переможця не було, оскільки закупівля проходила без використання електронної системи. На думку замовника, закупівля пакетів підпадає під Постанову Кабінету Міністрів «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт та послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 р.

Договір сторони уклали ще у квітні, але у системі «Прозорро» його опублікували лише 20 жовтня. Спочатку документ мав діяти до 25 травня 2022 року, але оскільки в країні продовжили воєнний стан, продовжили і дію договору, підписавши дві додаткові угоди — одну в травні, іншу в серпні. Остання діє до 21 листопада.

За умовами договору пакети замовили відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота». ФОП поставить департаменту 11100 пакетів, тобто ціна за 1 пакет складе 8 грн. Для порівняння, на сайтах продажу товарів пакети-майки без логотипу, які витримують до 15 кг, коштують від 3,15 до 4,60 грн.

ФОП Марина Прядко було створено у Кременчуці 17 років тому. Основний вид діяльності – друкування іншої продукції. За даними аналітичної системи «Youcontrol», починаючи з 2017 року, приватна підприємниця перемогла у державних закупівлях, сума контрактів за якими становить понад 1 млн 100 тис. грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Ексголові Полтавської ОДА повідомили про підозру в корупції та шахрайстві

26 жовтня 2022 року Національне антикорупційне бюро України... Читати далі

26 жовтня 2022 року Національне антикорупційне бюро України... Читати далі

На головну сторінку