Ico Публікації Ico Полтава

4,5 мільйони фігуранту журналістських розслідувань. Перша полтавська лікарня замовляє ремонт укриття

Фото: КП «1-а міська клінічна лікарня»

Комунальне підприємство «1-а міська клінічна лікарня» 10 жовтня уклала угоду з ТОВ «ДОБРОБУТ-ІНВЕСТ» на капітальний ремонт укриття. Про це йдеться в системі електронних закупівель «Прозорро».

У закупівлі мова йде про поточний ремонт підвального приміщення (укриття) за 4,5 млн грн. Усі роботи підрядник має виконати до 21 листопада 2022 року. Деталі угоди не розкривають, оскільки закупівля проведена без використання електронної системи.

ТОВ «ДОБРОБУТ-ІНВЕСТ» зареєстроване в 2017 році в м. Решетилівка Полтавської області. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Керівником і засновником ТОВ є Володимир Прозапас.

У 2019 році «ДОБРОБУТ-ІНВЕСТ» вже виконував роботи в 1-ій міські лікарні. Фірма реконструювала переходи до терапевтичного корпусу, з добудовою приставної шахти підйомника. Сума оплати за договором склала 1 млн 233 тис. грн.

У 2021 році ТОВ «ДОБРОБУТ-ІНВЕСТ» фігурував у журналістському розслідуванні. Управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому замовило протиаварійні роботи у Будинку Полтавського дворянського зібрання на 1,5 млн грн. Переможцем конкурсу тоді став «Добробуд». 

У листопаді 2021-го оголосили про другу частину протиаварійних робіт на понад 11,1 млн грн. Окрім «Добробуд-Інвест», на конкурс заявилося ТОВ «Будімперія 2017», директора якого у 2021 виправдали у справі корупції. Ще до проведення аукціону «Добробуд-Інвест» був упевнений у перемозі, адже продовжив консервацію і виконав ту частину робіт, яка була зазначена у новому техзавданні. За підсумками тієї закупівлі конкуренти справді не торгувалися і договір отримав «Добробут».

У вересні 2022 року Управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому провело нову спрощену закупівлю, тобто таку, що відбудеться навіть якщо подасться один учасник. Управління замовило невідкладні протиаварійні роботи у Будинку Полтавського дворянського зібрання. Вартість цих будівельних робіт – понад 14 млн грн. Єдиним учасником і переможцем став «Добробут».

За даними системи «Youcontrol», з 2017 року ТОВ «ДОБРОБУТ-ІНВЕСТ» став переможцем державних замовлень на загальну суму майже 139 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Тарифи на тепло не зростуть – полтавцям про це повідомлять за 130 тис. грн

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» витратить... Читати далі

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» витратить... Читати далі

На головну сторінку