Ico Публікації Ico Полтава

Тарифи на тепло не зростуть – полтавцям про це повідомлять за 130 тис. грн

Колаж: ІА МедіаДоказ

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» витратить на розміщення інформації про тарифи на теплоенергію та гарячу воду 130 тисяч гривень. Послуги замовили у друкованої газети «Зоря Полтавщини». Йдеться про друк рішення, яке прийняли на позачерговій сесії Полтавської облради, і яке разом з додатками займає 69 сторінок.

12 жовтня Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» уклало договір із друкованим виданням «Зоря Полтавщини» на розміщення на його сторінках затверджених тарифів на теплову енергію та гарячу воду. Ціна послуги майже 130 тисяч гривень. Про це стало відомо з платформи публічних закупівель «Прозорро».

Тендер передбачає розміщення на сторінках друкованого видання рішення Полтавської обласної ради №477. 30 вересня це рішення було затверджено на шістнадцятій позачерговій сесії. У документі зазначені тарифи на гарячу воду та теплову енергію, їх виробництво, транспортування та постачання комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго».

Прикметно, що тарифи на теплопостачання у 2022 році зростати не будуть, адже президент Зеленський підписав закон про встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло. Він діятиме впродовж воєнного стану, а також шести місяців після його закінчення. На позачерговій сесії депутати так само погодили, що тарифи обласних комунальних підприємств теплового господарства («Полтаватеплоенерго» та «Лубнитеплоенерго») не зростатимуть.

На вимогу Мінрегіону затверджено Порядок інформування споживачів. Інформацію про зміну тарифів повинні розмістити або на веб-сайті органу місцевого самоврядування, або на веб-сайті виконавця комунальних послуг, або у місцевому друкованому ЗМІ. «Полтаватеплоенерго» обрало для інформування населення друк і витратить 129 990 гривень 47 копійок за друк у паперовій газеті рішення, яке разом з додатками займає 69 (!) сторінок.

Переможцем тендеру стало видання «Зоря Полтавщини». Друкована газета виходить двічі на тиждень. Її видавцем є приватне підприємство «Зоря Полтавщини», зареєстроване у 1994 році у Полтаві. Керівником ПП є Андрій Фіалковський.

За даними аналітичної системи «Youcontrol» у 2022 році «Зоря Полтавщини» перемогла у державних тендерах, загальна сума яких складає майже 353 тис. грн.

Окрім «Полтаватеплоенерго», інше велике замовлення – на 199 тис. грн – надійшло від Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

У досьє аналітичної системи закупівель «Clarity Project» КП «Полтаватеплоенерго» йде на другому місці серед замовників послуг «Зорі Полтавщини». За останні 4 роки комунальне і приватне підприємства уклали вже шість договорів на 415 тис. грн.

Ну і подивитись тарифи КП «Полтаватеплоенерго» на теплоенергію та гарячу воду безкоштовно в електронному вигляді можна тут.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

На Полтавщині впали два українських літаки

На Полтавщині впали два українських літаки.11 і 12 жовтня... Читати далі

На Полтавщині впали два українських літаки.11 і 12 жовтня... Читати далі

На головну сторінку