Ico Публікації Ico Кременчук

Люди Х, або дорогоцінні гвинтики системи. Кого кременчуцька мерія береже від сторонніх очей? 

Війна в Україні, безумовно, допомогла чиновникам у справі втаємничення робочих буднів, рішень, статків тощо. Доки воїни ЗСУ героїчно звільняють українську землю, у кременчуцькій мерії звільнили вебпортал від владних образів. Але знову вибірково.

Ми вже повідомляли, що виконком Кременчука не надав дані у відповідь на запит щодо зарплатні 6 посадовців, на чолі з мером Віталієм Малецьким, та на запит щодо розподілу бюджету, протоколів сесій та чисельності чиновників.

Можновладці, серед іншого, послались на те, що «інформація, яка міститься в запитуваних документах, може бути використана ворогом для завдання шкоди як національній безпеці територіальної громади, так і всієї держави». 

Крім того, офіційний сайт мерії Кременчука з початком війни припинив публікувати офіційні документи (проєкти рішень сесії, рішення сесії, проєкти рішень виконкому, рішення виконкому та розпорядження міського голови). У більшості останні файли датуються лютим, деякі квітнем 2022. 

Цензура на лице

Крім документів, вебпортал мерії табуював і образи самих чиновників. Показово, що можливості «знати героїв в лице» громаду позбавили вибірково.

Помилуватися нині не вийде переважно обличчями начальників та директорів структурних підрозділів мерії. Вони тепер у лавах «привидів».

На примар перетворив сайт і керівників комунальних підприємств міста.

Відкриті обличчя

Відкритими сайт мерії залишив світлини мера, членів виконкому і депутатів міської ради. Їх образи громаді доступні й досі.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Невідомий дрон поблизу Чутівського суду

Судові охоронці Полтавщини під час чергування побачили... Читати далі

Судові охоронці Полтавщини під час чергування побачили... Читати далі

На головну сторінку