На Полтавщині судитимуть посадовців виправної колонії через збитки на понад пів мільйона гривень

На Полтавщині судитимуть посадовців одного з підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України, яких підозрюють у завданні державному підприємству понад 500 тисяч гривень збитків. Обвинувальний акт уже скерували до суду. Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі та Управлінні СБУ в Полтавській області.
За даними слідства, упродовж 2022–2023 років виконувач обов’язків директора підприємства укладав із підприємцями договори на пошиття швейних виробів за штучно заниженою собівартістю. Головна бухгалтерка підприємства, як стверджують правоохоронці, не включала до калькуляцій витрати на сплату єдиного соціального внеску у розмірі 22%.
У результаті понад 50 тисяч швейних виробів були виготовлені за заниженою вартістю робіт, що, за версією слідства, призвело до матеріальних збитків державного підприємства на понад пів мільйона гривень.
У СБУ зазначають, що до виготовлення продукції залучали засуджених, які працювали на замовлення представників бізнесу.
Посадовців обвинувачують у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, а також у службовому підробленні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Полтавського районного управління поліції спільно з Управлінням СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Підписуйтесь на наші оновлення в фейсбук, інстаграм та телеграм

Коментарі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті