Ico Новини Ico Горішні Плавні

Виконком Горішніх Плавнів замовляє телевізори на 85 тисяч гривень

Ілюстративне фото. Джерело: comfy.ua

Як стало відомо з порталу Prozorro, виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області днями домовився про придбання телевізорів. Йдеться про п’ять телевізорів марки Samsung UE43CU7100UXUA з діагоналлю екрана 43 дюйми, вартістю майже 17 тисяч гривень кожен.

Загалом на техніку з міського бюджету виділили 84,5 тисяч гривень. У тендерному оголошенні немає ні договору, ні звіту закупівлі, тому немає і пояснення навіщо виконкому купляти телевізори під час воєнного стану, адже навряд чи їх повезуть на передову.

Характеристика телевізора з сайту онлайн-магазину

Угоду чиновники уклали з ТОВ «Будівельна Компанія Домовой», статутний капітал якої становить лише 9 тисяч гривень. Дана фірма існує 6 років і 10 місяців та зареєстрована в місті Світловодськ Кіровоградської області. Компанія має широкий спектр послуг (будівельні роботи, оптова торгівля, діяльність посередників у торгівлі меблями), але основною є оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Директором фірми є Печений Антон Олексійович, а засновниками – Печений Олексій Борисович (схоже, батько директора), а також Єна Володимир Іванович і Єзерський Павло Олександрович.

Окрім телевізорів, ТОВ «Будівельна Компанія Домовой» постачала виконкому Горішніх Плавнів шурупи по дереву, кабелі та гелеві акумулятори, а також розетки і світлодіодні лампи. Загалом за держзамовленнями від виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради фірма отримала 1,14 мільйони гривень.

Скріншот з порталу Clarity Project

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Кременчуцька мерія замовляє проєкт системи оповіщення

Мова не просто про сирени, а про сучасну автоматизовану... Читати далі

Мова не просто про сирени, а про сучасну автоматизовану... Читати далі

На головну сторінку