Ico Публікації Ico Миргород

На Миргородщині замовили ремонт доріг у компанії члена Миргородського виконкому

Ілюстративне фото. Джерело: depositphotos.com

Виконавчий комітет Комишнянської селищної ради 17-18 квітня уклав низку угод на поточний ремонт доріг на загальну суму 1 млн 860 тис. грн із ПАТ «МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД». Про це йдеться у системі Prozorro.

Закупівлі провели без тендерів, напряму уклавши угоди з підрядником, оскільки сума кожної не перевищує 200 тисяч гривень. Жодного підписаного договору, станом на момент написання статті, виконком не оприлюднив. 

Ремонтні роботи мають бути завершені до 31 серпня 2023 року. 

За інформацією в оголошеннях, підрядник має виконати поточний ремонт доріг у селі Попівка Комишнянської громади Миргородського району за такими адресами:

ПАТ «МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД» зареєстроване у Миргороді у 1999 році. Керівником компанії є Олександр Широкий, а кінцевим бенефіціаром Микола Патенко.

У 2010 році Микола Патенко був обраний до Миргородської районної ради від Партії регіонів за одномандатним мажоритарним виборчим округом № 20 (с. Солонці, с. Бессараби, с. Коптів, с. Мареничі Миргородського району). Балотувався і на місцевих виборах у 2015 році (вже від Аграрної партії), але до райради не потрапив. Натомість Микола Патенко є чинним членом виконкому Миргородської міської ради 8 скликання.

Скріншот документу з офіційного сайту Миргородської міської ради

З 2016 року ПАТ «МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД» бере участь у публічних закупівлях. За цей час компанія отримала 697 договорів на 388,68 млн грн, очікує ще 6 договорів на 400 тис. грн. Найбільше угод – 260 – укладено з відділом капітального будівництва Миргородської міської ради.

Скріншот з порталу Clarity Project

ПАТ «МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД», серед низки інших підприємств, фігурує у досудовому розслідуванні в кримінальному провадженні щодо суб`єктів господарювання Полтавської області, які здійснюють господарську діяльність без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. ПАТ «МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД»  згадано серед 31 суб`єкта господарювання, що не включено до реєстру об`єктів утворення, оброблення та утилізації відходів.

Скріншот з порталу Opendatabot

У червні 2022 року Октябрський районний суд задовольнив клопотання про подовження строків досудового розслідування, щоб встановити всі обставини справи та отримати висновок ґрунтознавчої експертизи.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

У Полтаві припинили діяльність підпільного швейного цеху

Як повідомляє обласна прокуратура, у підпільному цеху виготовляли... Читати далі

Як повідомляє обласна прокуратура, у підпільному цеху виготовляли... Читати далі

На головну сторінку