Ico Публікації Ico Полтавщина

У Мачухівській громаді вдруге виділяють понад мільйон на капремонт одного спортзалу

Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Закарпатття

10 березня гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради уклав договір із ФОПом Руслан Сазонов на капремонт спортивного залу в навчальному закладі у с. Полузір’я для тимчасового розміщення переселенців. Як підприємець підрядник зареєстрований трохи більше року. Загальна сума угоди – 1,38 млн грн. Про це йдеться у системі Prozorro.

Капітальний ремонт

10 березня гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради уклав угоду на капітальний ремонт спортивного залу. Спортзал розташований в одному з навчальних закладів по вулиці Соборності, 29  села Полузір’я, яке входить до Мачухівської громади. У відремонтованому приміщенні створять місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб. Тендер провели без конкурсу, поза електронною системою.

Виконає ремонт полтавський підприємець Сазонов Руслан Анатолійович. У тендерній документації термін виконання робіт – 31 грудня 2023 року, але в договорі підрядник вказує швидші строки виконання – до 31 травня 2023 року.

Загальна сума угоди — 1 млн 378 тис. грн. За ці кошти підприємець повинен очистити стіни та стелю від старої штукатурки й  покласти нову, а також пошпаклювати та пофарбувати стіни й підлогу. Ще підрядник має провести монтаж світильників, замінити систему вентиляції та опалення. Роботи проводитимуть у приміщеннях спортзалу, чоловічій та жіночій роздягальнях, вбиральнях та душових, а також у кімнаті фізрука та в кімнаті для інвентарю.

Цікаво, що хоч у договорі вказано, що приміщення планують віддати для переселенців, у категорії «різні роботи» підрядник повинен змонтувати два баскетбольні щити з сіткою та кріпленням, стійки для волейболу з пристроєм натягування тросу та сіткою, а також чотири гімнастичні лавки.

Скріншот з порталу Prozorro

Другий договір

Це вдруге підприємець і гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради підписують угоду на капітальний ремонт того самого спортивного залу у селі Полузір’я, на вул. Соборності, 29. Перший договір на капітальний ремонт підписали за три місяці до того – 1 грудня 2022 року. Загальна сума угоди була 1 499 308 грн. Потім додатковою угодою від 27 грудня суму зменшили до 1 000 755 грн. Строк виконання робіт – 31 грудня 2022 року.

Якщо порівняти два локальні кошториси на ремонтно-будівельні роботи, то за другим разом, схоже, що підприємець доробить те, чого не встигли за першим разом — мова йде про демонтажні та оздоблювальні роботи. У грудні, судячи з пунктів, які не повторились у другому кошторисі, замінили санвузли, провели сантехнічні та електромонтажні роботи.

Підрядник

Підрядник – приватний підприємець з Полтави Руслан Сазонов. В активі компанії за минулий рік 9 угод на виконання будівельних та ремонтних робіт на загальну суму у 6,68 млн.  Ремонт спортзалу у селі  Полузір’я на даний момент є найбільшою угодою від початку 2023 року для підприємця. З 2019 року підприємець став учасником у 28 закупівлях, з них переможними були 23 закупівлі на суму 9.84 млн грн.

У 2016 році Сазонов Руслан Анатолійович був суб’єктом декларування: працював головним державним інспектором у Державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області (м. Полтава).

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Темні води дрібних закупівель: Кременчуцьке КП віддає мільйони без конкурсу

Дрібні закупівлі можуть не здаватися чимось значущим. Їх... Читати далі

Дрібні закупівлі можуть не здаватися чимось значущим. Їх... Читати далі

На головну сторінку