Ico Публікації Ico Кобеляки

Зарплати й премії головних посадовців Кобеляків

Колаж ІА МедіаДоказ на основі фото з сайту Кобеляцької міської ради та соцмереж

МедіаДоказ системно висвітлює, скільки податків громадян іде на зарплати посадовців різних громад Полтавщини. Кобеляцька міська рада надала МедіаДоказу інформацію щодо зарплат ексголови, виконуючих обов’язки голови громади та трьох заступників. В цьому матеріалі розповідаємо, які оклади, премії та матеріальну допомогу отримували керівники Кобеляцької громади із січня по грудень 2022 року.

Ексміський голова

Кобеляцька міська територіальна громада це територіальна громада у Полтавському районі Полтавської області, з адміністративним центром у місті Кобеляки. У складі громади – місто Кобеляки та 62 села. Чисельність населення адміністративного центру громади, міста Кобеляки, становить  приблизно 10 000 осіб.

Міським головою Кобеляків до вересня 2022 року був Олександр Копелець, обраний від партії «Довіра». 27 вересня Кобеляцька міська рада на сесії висловила йому недовіру. Рішення підтримали 19 із 26 депутатів. Ексголова пообіцяв звернутися із позовом до суду, оскільки, за його словами, підстав для відсторонення його з посади не було.

Посадовий оклад Олександра Копельця до відсторонення складав 15 000 гривень. У 2022 році він щомісячно отримував доплати за ранг, за вислугу років, за звання та за високі досягнення. Двічі Олександру Копельцю нарахували лікарняні, а в липні він отримав відпускні й матеріальну допомогу до відпустки. До липня ексголова отримував щомісячну премію, яка втричі перевищувала його посадовий оклад. У вересні йому компенсували відпускні на майже 114 000 гривень.

У середньому після сплати податків ексмер отримував від 51 000 до 61 000 гривень. Найбільше Олександр Копелець заробив у липні (93 084 грн) та вересні (93 300 грн), за рахунок відпускних. Усього за 9 місяців роботи на посаді міського голови Олександр Копелець отримав 688 200 гривень.

Виконуючі обов’язки міського голови

Після висловлення недовіри Олександру Копельцю, повноваження міського голови до листопада виконував секретар Кобеляцької міської ради від партії «Батьківщина» Володимир Жуков.

Посадовий оклад Володимира Жукова – 12 000 гривень. Він щомісячно отримував доплати за ранг, за вислугу років, а також надбавку за високі досягнення (окрім травня, червня, липня та серпня). На посаді секретаря він отримував премію в розмірі приблизно 12 000 гривень. Та вже на посаді виконуючого повноваження міського голови премія посадовця зросла до 21 400 гривень. Двічі Володимир Жуков отримував лікарняні та двічі відпускні. У вересні до відпускних йому додали матеріальну допомогу в розмірі 16 348 гривень. Найбільша зарплатня була в грудні (за рахунок компенсації відпускних після звільнення) – 73 499 гривень.

17 листопада Кобеляцька міська рада провела позачергову сесію, на якій депутати проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Володимира Жукова (і відповідно в.о. міського голови). Іншим голосуванням депутати обрали нового секретаря – Василя Фещенка із фракції «Довіра». Обов’язки міського голови Кобеляків поклали також на Василя Фещенка.

Повну зарплатню на новій посаді Василь Фещенко отримав лише в грудні 2022 року. Його посадовий оклад – 12 000 гривень. Він отримав доплату за ранг, за високі досягнення та премію в розмірі 18  600 гривень. Усього за неповні два місяці 2022 року Василь Фещенко отримав 53 118 гривень.

Заступники міського голови

Заступник міського голови Михайло Брейко має оклад 12 000 гривень. У 2022 році він отримував доплату за ранг, за високі досягнення та премію. Двічі чиновнику виплатили відпускні та тричі лікарняні. У листопаді разом із відпускними Михайлу Брейку нарахували понад 44 000 матеріальної допомоги. Заступник із січня по грудень отримував від 13 000 до 35 000 гривень. Найбільша зарплатня в нього була у вересні (47 080 грн), за рахунок лікарняних, та у листопаді (70 891 грн), за рахунок відпускних і матеріальної допомоги.

Заступник міського голови Сергій Китайгора пропрацював на посаді, як і ексголова Копелець, до вересня 2022 року. За час роботи оклад заступника був 12 000 гривень. Йому виплачували надбавки за ранг, за високі досягнення та премію в розмірі приблизно півтора окладу. У вересні Сергій Китайгора отримав відпускні та матеріальну допомогу, а також компенсацію за відпускні у жовтні. Найбільшу зарплатню – 61 619 гривень – отримав у вересні.

У листопаді 2022 року на посаду заступниці міського голови взяли Олену Стаднікову. Повну зарплату чиновниця отримала в грудні. ЇЇ оклад 12 000 гривень. Передбачені доплати за ранг, за високі досягнення та премія. У грудні зарплатня Олени Стаднікової (з урахуванням виплати податків) склала 27 515 гривень.

Керуюча справами виконкому

У відповіді на запит ми отримали і відповідь про зарплату керуючої справами Кобеляцького виконкому Олени Постольник. Її оклад – 12 000 гривень. Упродовж 2022 року чиновниці нараховували доплату за ранг, за високі досягнення й премію. Середній розмір щомісячної премії складав 12 000, найбільша була в жовтні та листопаді – майже 19 000 гривень. У липні та вересні Олена Постольник отримувала відпускні, а також матеріальну допомогу у вересні в розмірі 36 190 гривень. Найбільша зарплатня в керуючої справами виконкому була також у вересні, вона склала 57 660 гривень. Усього за 2022 рік чиновниця отримала 491 110 гривень.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Кросовер Skoda Kodiaq за майже два мільйони та Renault Duster з переплатою

МедіаДоказ продовжує аналізувати, як витрачають бюджетні... Читати далі

МедіаДоказ продовжує аналізувати, як витрачають бюджетні... Читати далі

На головну сторінку