Ico Публікації Ico Глобине

Скільки офіційно заробляє міський голова Глобиного та його заступники

Колаж ІА МедіаДоказ на основі фото з сайту Глобинcької міської ради та сторінок у Facebook

Ми продовжуємо висвітлювати, скільки податків громадян йде на зарплати посадовців різних громад Полтавщини. Глобинська міська рада надала МедіаДоказу інформацію щодо зарплат мера, двох його заступників, секретаря міськради та керуючої справами виконкому. В цьому матеріалі розповідаємо, які оклади, премії та матеріальну допомогу отримували керівники Глобинської громади із січня по грудень 2022 року.

Міський голова

Глобинська громада розташована у Кременчуцькому районі. У складі громади – місто Глобине та 64 села. Населення адміністративного центру громади Глобиного – приблизно 16 000 людей.

Міський голова Глобиного – Станіслав Джусь. Його посадовий оклад – 15 000 гривень. У 2022 році він щомісячно отримував доплати за ранг, за стаж і надбавку, розмір якої 62,4 % від посадового окладу. Премію мер отримував також щомісячно. Її розмір, окрім січня, лютого та листопада, складав 14 040 гривень. У січні міський голова отримав матеріальну допомогу – 41 120 гривень.

Найбільшу зарплатню мер отримав у січні, лютому, квітні та жовтні. Її розмір в ці 4 місяці був однаковий – 65 288 гривень. Ця фіксована цифра привернула нашу увагу. Чому? Тому що, або в даних, які нам надали у відповідь на запит, закралась помилка, або мер отримував якісь додаткові виплати, не вказані у платіжках. Наприклад, у лютому Станіславу Джусю нарахували 1 294 гривні, а після сплати податків сума на руки вийшла 65 288 гривень. Так само у квітні і жовтні нарахували відповідно 42 206 гривень та 42 120 гривень, але після сплати відрахувань сума знову не зменшилась, а збільшилась до 65 288 гривень.

Заступники

У міського голови Глобинської громади є два заступники – Олександр Кочерга та Інна Авраменко.

Заступник Олександра Кочерги має оклад 12 000 гривень. Він не отримував доплату за стаж, але мав доплату за ранг. Упродовж року він не мав відпускних, лікарняних і не отримував матеріальну допомогу. Натомість кожен місяць отримував премію. Її розмір з січня по грудень становив від 9 300 до 27 900 гривень. Найбільшу зарплатню заступник отримав у липні – 37 742 гривні.

Заступниця міського голови Інна Авраменко так само має оклад 12 000 гривень. Вона, як і Олександр Кочерга, не має доплати за стаж, але впродовж року отримувала доплату за ранг, надбавку й премію. Найбільша премія у чиновниці була в грудні – 18 600 гривень.

Інна Авраменко тричі була у відпустці – у січні, червні та липні. У червні отримала матеріальну допомогу в розмірі 29 014 гривень. Найбільшу зарплату їй виплатили в червні – 45 350 гривень.

Керуюча справами виконкому і секретар міськради

Також у відповіді на запит ми отримали інформацію про зарплатню і премії керуючої справами виконкому і секретаря Глобинської міськради.

Керуюча справами Глобинського виконкому Наталія Четверікова має оклад 12 000 гривень. Упродовж 2022 року чиновниці нараховували доплату за стаж, за ранг, надбавку й премії. Середній розмір щомісячної премії складав 9-10 тисяч, найбільша була в грудні – 22 223 гривні. Також Наталія Четверікова тричі отримувала відпускні та двічі матеріальну допомогу (у квітні та червні). Найбільша зарплатня в керуючої справами виконкому була в червні (за рахунок відпускних та матеріальної допомоги), вона склала 73 827 гривень.

У Наталії Четверікової є дивні нарахування, як і в мера. У квітні їй усього нарахували майже 74 000 гривень. Після виплати податку та сума зменшилась більше ніж наполовину і становила 28 060 гривень.

Оклад секретаря міськради Олександра Феденка також 12 000 гривень. Він отримував доплату за стаж, за ранг, надбавку і премії. Найбільша премія була в лютому – 21 709 гривень. У травні чиновник отримав матеріальну допомогу в розмірі 35 138 гривень. Олександр Феденко не отримував відпускні, але з липня по грудень йому нараховували лікарняні. Найбільша зарплатня була у травні – майже 55 000.

Усього у 2022 році пятьом головним чиновникам Глобинського виконкому громада сплатила 1 897 755 гривень.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук.

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

«Гвардія наступу» на Полтавщині. Охочі вступити до бригад МВС можуть подати заявку через ЦНАП.

Минулого тижня в Україні стартувала добровільна рекрутингова... Читати далі

Минулого тижня в Україні стартувала добровільна рекрутингова... Читати далі

На головну сторінку