Ico Новини Ico Полтавщина

Знову в топі. НКРЕКП отримало найбільше скарг на роботу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Буде виїзна перевірка

Фото: пресслужба Кабміну

Відповідне повідомлення з’явилося сьогодні на офіційному сайті нацкомісії. Рішення ухвалили під час засідання, а приводом для позачергового виїзного візиту контролерів стали «численні скарги» споживачів на недотримання операторами систем розподілу (ОСР) графіків відключень від електропостачання.

Загалом виїзних перевірок буде удостоєно 12 надавачів послуг, на яких скаржились клієнти. Серед нарікань: нерівномірний, несправедливий розподіл електроенергії, неактуальність інформації про перерви в електропостачанні на вебсайтах операторів систем розподілу.

Показово, що хоча регулятор вказує на «численні скарги», з наведеного списку видно, що їх кількість коливається від 1 до 19. Цікаво, що на роботу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надійшло найбільше нарікань ─ 19 споживачів поскаржились, включно з одним колективним зверненням.

НКРЕКП зазначає: в діях вказаних підприємств вбачаються ознаки порушення вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», Кодексу систем розподілу та недотримання Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

Комісія наголошує, що при застосуванні аварійного розвантаження компанії не повинні допускати дискримінацію між користувачами та мають забезпечувати максимально рівномірний розподіл між споживачами.

Фото: пресслужба Кабміну

Нагадаємо, що раніше голова Держенергонагляду Руслан Слободян доповів, що за підсумками першого етапу перевірок надавачів послуг було виявлено 193 порушення вимог нормативно-правових актів у галузі електроенергетики. В лідерах серед порушників крім АТ «Полтаваобленерго», опинилися ПрАТ «Волиньобленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», ВАТ «Тернопільобленерго» та ВАТ «Чернігівобленерго».

На операторів системи розподілу складені відповідні акти, а порушення мають бути усунені до 31 грудня.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

617 000 грн у бюджет має повернути товариство, яке через нікчемні угоди вдвічі збільшило ціну газу

Відповідне рішення днями ухвалив Господарський суд Полтавської... Читати далі

Відповідне рішення днями ухвалив Господарський суд Полтавської... Читати далі

На головну сторінку