Ico Новини Ico Полтавщина

10 дронів-камікадзе «Шахед» і аварійні відключення світла. Про наслідки вранішніх обстрілів Полтавщини

Фото: голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін/Telegram

Листопад для мешканців Полтавської області розпочався з атаки дронів та поновлення аварійних відключень електроенергії.

Як повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, сьогодні вночі Полтавщину атакували 10 дронів-камікадзе «Шахед». Вони були направлені з тимчасово окупованої території Запорізької області.

Обстрілами було пошкоджено цивільну інфраструктуру. Уламки впали на складські приміщення в Полтаві, внаслідок чого виникла пожежа. Протягом наступної години в цей же район поцілили ще 3 БПЛА. Загальна площа пожежі складала 3600 м2. 

«Якісно спрацювали сили ППО та нашої ТрО. Відмінно спрацювала обласна ДСНС, вдалося врятувати чимало майна», — зазначив Дмитро Лунін.

Удари по енергетичній системі України продовжують бити по комфорту мешканців області. 

За повідомленням АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», 1 листопада, у зв’язку з напруженою ситуацією в українській енергосистемі, рішенням НЕК «Укренерго» на Полтавщині з 6:15 було застосовано графік аварійного відключення споживачів електроенергії (ГАВ) у повному обсязі.

За словами Голови Уряду, потрібно розуміти, що удари росії по енергетичній інфраструктурі України продовжаться, тому виникає потреба в стабілізації енергосистеми.

Зараз є два режими відключення електроенергії для споживачів. Перший — це плановий режим, коли світло відключають для стабілізації енергосистеми за заздалегідь спланованими графіками. Другий тип відключень — аварійний.

Аварійні відключення, як зазначив Прем’єр-міністр, не можливо передбачити та спрогнозувати, як довго триватимуть: «Коли ракета чи дрон ударили по об’єкту інфраструктури, то, як наслідок, — екстрено відключається частина споживачів».

Очільник Уряду підкреслив, що кожен тепер має перелаштуватися, аби споживати якомога менше електроенергії, особливо в пікові години зранку й увечері.

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Черговий масований обстріл об’єктів енергосистеми України – на Полтавщині аварійні відключення

Сьогодні ворожі ракети знов завдали удару по енергетичній... Читати далі

Сьогодні ворожі ракети знов завдали удару по енергетичній... Читати далі

На головну сторінку