Ico Новини

За дев’ять місяців на Полтавщині скерували до суду 33 обвинувальні акти у державній зраді

Полтавська обласна прокуратура відзвітувала про роботу за останні 9 місяців. З початку року до суду скерували 48 обвинувальних актів, пов’язаних із збройною агресією росії в Україні. Також зареєстрували 1372 кримінальних провадження за заявами внутрішньо-переміщених осіб, які зазнали тілесних ушкоджень або втратили майно.

Прокуратура області працює над притягненням до відповідальності зрадників та колаборантів. Так, до суду вже скерували 33 обвинувальні акти у державній зраді. На початку жовтня повідомляли, зокрема, про 22-х мешканців Донецької області, яких обвинувачували у держзраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Обвинувачені перейшли на бік ворога та брали участь у діяльності незаконного збройного формування. 

Інші обвинувальні акти стосуються:

Крім того, прокурори зафіксували 1372 кримінальні провадження внаслідок російської агресії за заявами внутрішньо-переміщених осіб. Здебільшого мова йде про тілесні ушкодження та втрачене майно на територіях Донецької, Луганської, Сумської та Харківської областей. У цих справах вимушених переселенців визнано потерпілими, з ними проведено першочергові слідчі дії, медичну документацію про отримані ушкодження та документи про втрачене майно долучено до кримінальних проваджень і передано до правоохоронних органів відповідних областей. Нині у 1125 кримінальних справах вже прийнято рішення.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

На Полтавщині відкрили меморіальну дошку пілоту Герою України Олександру Оксанченку

23 жовтня у селищі Велика Круча відкрили меморіальну дошку... Читати далі

23 жовтня у селищі Велика Круча відкрили меморіальну дошку... Читати далі

На головну сторінку