Ico Публікації Ico Миргород

2 млн за 9 місяців заплатила миргородська громада за роботу 5 чиновників

У зображенні використано фото з офіційного вебсайту Миргородської міської ради

Аналіз офіційно зароблених коштів топчиновниками Полтавщини у розрізі 9 місяців 2022 року МедіаДоказ продовжує статками керівництва виконавчого комітету Миргородської міської ради. Прославлене місто-курорт, за населенням не найбільше в області, але утримання всього 5 посадовців громаді обійшлося у понад 2 млн грн.

Загальні дані

Топменеджмент виконавчого комітету Миргородської міської ради складається з мера, трьох заступників та секретаря ради. Виходячи із платіжних документів, війна в Україні на статки 5-ки посадовців особливого впливу не мала. За 9 місяців року чиновники загалом справно отримували разом з окладами надбавки за ранг, вислугу, секретність, індексацію, кошти на відрядження, лікарняні, відпускні, матдопомогу. 

Таким чином, за три квартали 2022 року 5 посадовцям було нараховано тільки заробітної плати на суму 2 мільйони 607 тисяч гривень, з них 2 мільйони було виплачено фактично, тобто на руки, після відрахування податків та внесків. 

Тільки заробітна плата мера міста Сергія Соломахи за 9 місяців року склала 639 тисяч, з яких майже півмільйона (496 тис.) посадовець отримав на руки.

Премії

Показово, що приблизно половину суми, яку посадовці отримали в якості оплати праці, склали преміальні. Загальний обсяг виплачених премій топменеджерам сягає 1 млн 066 тис. гривень. 

Тільки премії трьох посадовців найвищого рангу за 9 місяців року сягнули понад 665 тисяч гривень:

Найбільший розмір місячної премії складав 31590 грн. Таку премію тричі отримував мер. 

Найбільша сума отримана на руки теж за мером Сергієм Соломахою — 108 783 грн  (з відпускними).

Порівняння

За даними офіційного сайту Миргородської міської ради, нещодавно на Харківці працівники місцевого комунального підприємства провели благоустрій. На ділянці укладено 350  квадратних метрів  плитки. Кошти на відповідні роботи з благоустрою було виділено з місцевого бюджету в сумі 91,2 тисячі гривень. Сума тотожна з трьома весняними преміями міського голови Миргорода.

Фото з офіційного вебсайту Миргородської міської ради

На поточні ремонти доріг в громаді цьогоріч було виділено 14 млн грн. «Місцева підрядна організація ПРАТ “Миргородський агрошляхбуд”, яка нині виконує ремонтні роботи, отримала лише 2 млн грн проплати»,— повідомляє офіційний сайт. Це дорівнює виплаченим заробітним платам 5 посадовців.   

1 млн для ЗСУ також міг би перетворитися на:

https://t.me/mediadokaz

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці партнерів: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та EUACI. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію ІРРП та EUACІ. 

Автор: Цокур Оксана

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

День економії електроенергії: на Полтавщині вже діють тимчасові відключення і запроваджують додаткові обмеження

Сьогодні, 20 жовтня, по всій території України запровадили... Читати далі

Сьогодні, 20 жовтня, по всій території України запровадили... Читати далі

На головну сторінку