Ico Новини Ico Лубни

У Полтаві, Кременчуці та Лубнах виявлено 15 випадків розкрадання гуманітарки

Фото ілюстративне. Джерело: Полтавська ОВА

5 жовтня відбулася прес-конференція прокурора Полтавської області Антона Столітнього, з якої зокрема стало відомо про факти розкрадення гуманітарної допомоги.

За словами прокурора усього виявлено понад 15 справ розкрадання гуманітарної допомоги. Такі випадки зафіксували у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. У двох кримінальних провадженнях фігурує розкрадання гуманітарної допомоги із Нідерландів. Мова йде про Полтаву і Кременчук.

Під час прес-конференції журналісти інтернет-видання «Полтавщина» уточнили, чи є серед фігурантів заступник начальника Полтавської військової адміністрації. На що Антон Столітній повідомив: «Немає диму без вогню, але це не стовідсоткова інформація. Ми перевіряємо документально. Ми зробили запит на документи – Полтавська військова адміністрація їх не надала. Ми запросили тимчасовим доступом – теж відбулася якась цікава історія. Ми йдемо третім шляхом. Ми все одно отримаємо ці документи й потім я зможу відповісти на це питання».

Крім того, обласний прокурор зазначив, що у справі, пов’язаній із розкраданням гуманітарної допомоги у Полтаві, мова йде про три автофургони, у Лубнах – про дві фури.

Нині тривають судово-економічні експертизи. Приміром, у Лубнах таких ще у травні признали 280, і усе це в рамках одного кримінального провадження. Ці експертизи роблять і досі, адже, за словами Антона Столітнього, не так багато судово-економічних експертів. Але сподіваються завершити експертизи до кінця жовтня.  У жовтні також обіцяють оголосити підозри двом фігурантам. Але в даному випадку мова йде про «проміжні» посади, а не про заступника начальника ОВА.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

У Полтаві розпускають виконком

5 жовтня у Полтаві відбулося позачергове засідання сесії.... Читати далі

5 жовтня у Полтаві відбулося позачергове засідання сесії.... Читати далі

На головну сторінку