Ico Новини Ico Полтава

Зросла вартість харчування у школах і садочках Полтави

Фото: ІА «МедіаДоказ»


У дитячих садках, школах та закладах професійно-технічної освіти Полтавської громади почала діяти нова ціна на харчування дітей. Вартість встановили 8 вересня 2022 року під час засідання виконавчого комітету міськради.

У дитсадках громади вартість гарячого харчування залежить від годин перебування дитини у закладі. Для вихованців груп із 10-ти та 12-годинним перебуванням –  87 гривень. Так само 87 гривень коштує харчування у закладах комбінованого типу. За харчування тих дітей, які перебувають у групах цілодобово, батьки сплатять 109 грн. До підвищення, за їжу у дитсадках платили 46 грн.

У школах сніданок коштуватиме 51 гривню за учня (раніше – 35 грн). Учні 1-4 класів, а також учні пільгових категорій 5-11 класів харчуватимуться безплатно. Ціна сніданку для цих школярів теж 51 грн, тільки сплатять їх із бюджету громади. До пільгових категорій відносять дітей, члени сімей яких пропали безвісти, померли внаслідок поранень, одержаних під час захисту України, а також внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті.

Ціна на триразове харчування у закладах професійно-технічної освіти теж зросла: із 110 грн до 126 грн.

Автор: admin

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Новини
Новини

Вибухи у Кременчуцькому районі

7 вересня близько десятої години вечора мешканці Кременчуцького... Читати далі

7 вересня близько десятої години вечора мешканці Кременчуцького... Читати далі

На головну сторінку