Ico Публікації Ico Заводське

1,7 млн на трьох. Зарплати посадовців Заводської міськради у 2022 році

Колаж ІА МедіаДоказ на основі даних сайту Заводської міської ради

МедіаДоказ продовжує висвітлювати, скільки податків громадян іде на заробітні плати та премії очільників громад Полтавщини. Цього разу ми отримали відповідь на інформаційний запит від Заводського виконкому. У даному матеріалі розповідаємо, скільки нарахували коштів голові Заводської міської ради Віталію Сидоренку, його заступнику та керуючій справами виконкому (за сумісництвом секретарю міськради) у 2022 році.

Заводське

Заводське – це місто в Миргородському районі (раніше – в Лохвицькому районі) на Полтавщині. До декомунізації місто носило назву Червонозаводське. Орган місцевого самоврядування – Заводська міська рада. Населення приблизно 13,5 тисяч людей. Окрім міста, до складу громади входять ще 10 сіл.

Очільником Заводської громади є міський голова Віталій Сидоренко. Він має єдиного заступника – Сергія Добрулю. Лариса Мащенко суміщає посади секретаря міськради та керуючої справами виконкому.

Міський голова

Як нам повідомили у відповіді на інформаційний запит, у 2022 році у міського голови Заводського щорічна заробітна плата становила 708 655,46 грн. Середньомісячна зарплатня посадовця була 59 054,62 грн, оздоровчі – 47 498,90 грн, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань — 47 336,84 грн.

Тут варто додати, що ми запитували в керівництва громади про зарплатню і надбавки по місяцях, однак отримали у відповідь лише зазначені загальні суми на рік.

Що цікаво, згідно з рішенням № 28 п’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 17.12.2021 р., оклад міського голови Заводського  – 12 000 грн. Тобто середньомісячна зарплатня мера, вказана у відповіді на запит, перевищує його оклад в чотири рази. Можемо припустити, що зарплатня мера зросла завдяки надбавкам. У тому ж таки рішенні № 28 йдеться, що Віталій Сидоренко отримує надбавку до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років у розмірі 50 % за виконання особливо важливої роботи; щомісячну премію у розмірі 100 % з урахуванням посадового окладу, доплати за ранг, вислуги років та надбавки до посадового окладу; матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати, а також премію до Дня місцевого самоврядування в розмірі середньомісячної заробітної плати. Ці виплати здійснюють у межах затвердженого фонду оплати праці.

У грудні 2022 року двадцять п’ята сесія Заводської міської ради восьмого скликання ухвалила нове рішення про заробітну плату і преміювання очільника громади у 2023 році. Мер і надалі матиме оклад 12 тисяч та премії і надбавки, які були й в попередньому році.

Заступник

У запиті нам надали інформацію і про зарплату першого заступника міського голови Сергія Добрулі. У 2022 році заступник отримав: щорічну заробітну плату в розмірі 598 773,71 грн, середньомісячну зарплатню – 49 897,81 грн, оздоровчі – 40 050 грн, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань – 40 050 грн.

Керуюча справами виконкому

Керуючій справами виконкому, секретарці Заводської міськради Ларисі Мащенко у 2022 році було нараховано: щорічну заробітну плату – 452 011,71 грн, середньомісячну  – 37 667,64 грн, оздоровчі – 32128,13 грн, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань – 32128,13 грн.

Загалом

У відповіді на запит немає інформації, чи з урахуванням сплати податків і зборів вказані щорічна та середньомісячна зарплатні. Але загальна сума нарахувань у 2022 році на трьох головних посадовців Заводської громади складає 1 759 439 грн.

Підписуйтесь на наші оновлення в телеграм та фейсбук

Автор: Альона Маліченко

Теги:

Коментарі

Щоб залишити коментар, вам потрібно увійти або зареєструватися на нашому сайті

Продовжити читати

Публікації
Публікації

Прання білизни з медичних установ Полтаві обходиться дешевше, ніж Кременчуку. Різниця 11-23 грн/кг

Новий рік тільки розпочався, а медичні підприємства Полтавщини... Читати далі

Новий рік тільки розпочався, а медичні підприємства Полтавщини... Читати далі

На головну сторінку